Пікуш Олександр Якович

Кардіолог дитячий
лікар вищої категорії
Лікар проводить огляд, спостереження, лікування, реабілітацію дітей з патологією серцево-судинної системи; зняття ЕКГ; розшифровка ЕКГ; виявлення дітей з патологією серцево-судинної системи; діагностику ВВС.

Тамара
Все на високому рівні, лікар шанобливо, уважно поставився до нас. Перевірив всі попередні обстеження, та призначила необхідні в даний момент. Видно, що лікар зацікавлений в тому, щоб вирішити проблему мого сина. Будемо лікуватися надалі.
Все відмінно!!! Лікар комунікабельна, дає коментарі своїм діям, доступно і зрозуміло пояснює. Все пройшло на висоті! Таких спеціалістів дійсно можна перерахувати на пальцях однієї руки. Нам пощастило що натрапили на неї! Дякую!
Александр Яковлевич не один год является нашим врачём. Шли, у первую очередь, как к педиатру к нему, теперь наш семейный врач. Никогда ничего лишнего не назначалось. Антибиотиками детей моих не пичкает (надо не надо), как любят делать многие другие врачи. Мы очень ценим настоящего специалиста. Искренне признательны с мужем за заботу о нашей семье.

• 1982 р. — Дніпропетровський медичний інститут.

Курси підвищення кваліфікаці

• 2018 р. — Ведення дорослих і дітей з патологією серцево-судинної системи.
  • 2018 р. — ПАЦ з сімейної медицини.
  • 2018 р. — ТУ "Ведення фізіологічної вагітності".
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, лікар екстреної медицини, остеопат, лікар народної та нетрадиційної медицини
Кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст