Москаленко Ганна Федорівна

Гінеколог, гінеколог-Ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар вищої категорії
Гінеколог вищої лікарської категорії, спеціалізується на діагностичних дослідженнях жіночої репродуктивної системи. Здійснює кольпоскопію і відеокольпоскопію, УЗ-дослідження. Надає послуги профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом. Діагностує і лікує такі недуги гінекологічного профілю, як кіста яєчника, дисплазія і ерозія шийки матки. Також приймає пацієнток з безпліддям, симптоматикою клімактеричних розладів, інфекційних і запальних захворювань.

Каждый раз когда смотрю на своего крошечного сына , понимаю , что его могло бы и не быть , если бы не замечоательный врач Анна Федоровна Москаленко. Именно она на ранних сроках заметила проблему плода, которую мы смогли решить с помощью операций. Буду благодарна вам всю жизнь за вашу внимательность и любовь в людям!
Врача Москаленко Анну Федоровну я знаю как хорошого диагноста .Однажди ощутила тянущие боли внизу живона , и сразу побежала к ней .При узд выяснили что у меня паравариальная киста левого яичника .Благодаря правильно поставленному диагнозу Анны Федоровны я вовремя сделала операцию , чему очень рада.

• Київський медичний інститут імені О. О. Богомольця м. Київ.