Лавренчук Ганна Миколаївна

Акушер-гінеколог
Лікар Лавренчук Ганна Миколаївна займається комплексним лікуванням захворювань репродуктивної системи жінки будь-якої етіології. Має першу лікарську категорію в області гінекології. Спеціалізується на недугах, що вражають шийку матки, запальних процесах, інфекції, що передаються статевим шляхом. Крім того, компетентна у дослідженнях гормонального фону, лікує збої в роботі ендокринної системи, коригує гормональний фон. Консультує з питань планування сім'ї.

Отличный специалист! Очень все ясно и понятно объясняет. Внимательная и грамотная врач!
Рекомендую всем.Очень хороший специалист!
Алевтина
Очень помогла мне Анна Николаевна в период менопаузы, подсказала, как поддерживать нормальное состояние организма. Назначила комплексное лечение. Огромное ей спасибо
Очень хороший доктор, приятная женщина, располагает сразу к себе. Быстро, качественно и профессионально
Хороший доктор. Вежливая, внимательная, грамотная. с проблемой помогла. Рекомендую

• 1990 р. — Одеський медичний інститут.
  • 1995 р. — інтернатура з акушерства та гінекології.

• Курси з кольпоскопії та захворювання шийки матки.
  • Курси з гінекологічної ендокринології.

• Член Асоціації акушерів-гінекологів України.