Куляба Ярослав Миколайович

Онколог, онкогематолог, хіміотерапевт
31 рік досвіду
Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області онкології, онкогематології. Веде консультативний прийом онколога. Займається діагностикою та лікуванням захворювань органів кровотворної системи. Проводить курси хіміотерапії, стернальную пункцію, трепанобіопсію. Ярослав Миколайович є членом Асоціації онкогематології України і Європейського товариства онкологів.
Консультація

Тамара Зарянская
Уважаемый Ярослав Николаевич! Благодаря Вам ,Вашему высокому профессионализму,благодаря Спиридоновой В.М -заведующей химиотерапевтическим отделением онкогематологии горбольницы №2 г.Макеевки-мой сын Михаил (с диагнозом лимфома Беркитта-4ст.) в этом году отметит 7летие своей дочери, которая родилась в день прохождения сыном первой химиотерапии. У Вас талант от Бога. богатый опыт лечения заболеваний крови.Таких специалистов и таких людей как Вы- единицы! За право работать в их отделении должна выстроиться к вам огромная очередь! Пусть каждый, кому Вы подарили жизнь подпишется под этим письмом-это лучшая рекомендация для врача-низкий поклон вам и пожелания самого доброго, светлого в жизни Вашей и Вашей семьи. Вы должны открыть свою клинику. Вы должны указывать по какому протоколу проводить лечение. а не Вам. Очень печально,что Вам и Вашей семье пришлось покинуть свой дом. но радует тот факт ,что сейчас небо над вашими головами мирное и то ,что мы в Киеве теперь недалеко от своего лечащего врача. Украина-проснись, таких специалистов в онкогематологии единицы!!! Для них должны быть созданы самые комфортные условия проживания чтобы вся основная энергия шла на спасение жизней онкобольных!!!Я не знаю. если государство пускает на самотек судьбу самых лучших ее представителей-это непростительная ошибка.Их просто найдет и оценит заграница .что самое печальное. Я буду молить Бога, чтобы все Ваши планы воплотились в жизнь! Крепкого здоровья Вам и Вашим близким!Пусть вам Бог помогает и удача всегда будет на вашей стороне!.Всем попавшим в жизненную ловушку .под названием-Лимфома. необходимо начинать свое спасения с посещения врача Кулябы Ярослава Николаевича.который на данный момент работает в клинике -Добрый прогноз.Самое главное-не теряйте надежды и не уходите в болезнь.Всего доброго.Всем скорейшего выздоровления.
Я прохожу лечение в клинике "Добрый прогноз", очень довольна всем, всем, всем. Обстановка абсолютно комфортная, ощущение что попал в санаторий. Персонал очень квалифицированный, доброжелательный и заботливый. Уверена в положительном результате моего лечения, за что спасибо моему лечащему онкологу Ярославу Николаевичу. Своим позитивом он заряжает на выздоровление! Спасибо Вам, Ярослав Николаевич, что по несколько раз, а то и десятков раз, заходите к своим пациентам и беспокоитесь о них. Для нас это очень важно!
Марія Олегівна
23 травня '17р.
Я знаходилася на лікуванні у клініці «Добрий прогноз». З першої хвилини перебування в клініці мене оточили привітні медсестри, які почали піклування про мене. Весь персонал дуже турботливий, у палаті чисто і затишно, не відчуваєш себе наче у лікарні, що дуже важливо для хворих. Дуже вдячна за лікування хіміотерапевту Ярославу Миколайовичу, за його турботу та підтримку не лише у стаціонарі, а й на відстані - у телефонному режимі. Дякую, лікарю, що вселили у мене надію на видужування! Ви найкращий!

• 1993 р. — Тверський державний медичний інститут, факультет "Лікувальна справа", м. Тверь, Росія;
  • 1995 р. — інтернатура, спеціалізація "Терапія";
  • 1997 р. — первинна спеціалізація по гематології, Гематологічний Науковий Центр м. Москва;
  • 2002 р. — первинна спеціалізація по онкології.

• 2000 р. — передатестаційний цикл по спеціальності "Онкологія" на базі Донецького державного медичного університету ім. М. Горького;
  • 2003 р. — передатестаційний цикл по спеціальності "Діагностика і лікування злоякісних пухлин" на базі Донецького державного медичного університету ім. М. Горького;
  • 2004 р. — ТУ "Клінічна гематологія та трансфузіологія" ГНЦ, м. Москва;
  • 2005 р. — передатестаційний цикл по спеціальності "Діагностика і лікування злоякісних пухлин" на базі Донецького державного медичного університету ім. М. Горького;
  • 2005 р. — ТУ за фахом "Гематологія" на базі ГНЦ РАМН м. Москва;
  • 2008 р. — тренінг за фахом "Лімфоми", Центр раку Каролінська, м. Стокгольм, Швеція;
  • 2010 р. — симпозіум "Сучасна стратегія діагностики і лікування хронічної мієлоїдної лейкемії", м. Київ, Україна;
  • 2010 р. — науково-практична конференція з міжнародною участю "Находкінські лімфомі. Сучасні погляди на патогенез, підході до діагностики та лікування", м. Київ, Україна;
  • 2011 р. — передатестаційний цикл по спеціальності "Діагностика і лікування злоякісних пухлин" на базі Донецького державного медичного університету ім. М. Горького;
  • 2012 р. — виїзна сесія Європейської асоціації гематологів "Злоякісні лімфоми", м. Київ, Україна;
  • 2012 р. — 37-й Конгрес Європейського товариства медичної онкології, Відень, Австрія;
  • 2013 р. — міжнародна конференція "Злоякісні лімфоми", м. Лугано, Швейцарія;
  • 2013 р. — конференція Європейської асоціації гематологів "Нове в трансплантації кісткового мозку", м. Санкт-Петербург, Росія;
  • 2014 р. — 19-й Конгрес Європейського товариства медичної онкології, м. Мілан, Італія;
  • 2014 р. — V ювілейна науково-практична конференція з міжнародною участю "Що нового в діагностиці та лікуванні лімфом" м. Київ, Україна;
  • 2014 р. — 56-й Конгрес Американської асоціації гематологів, постерна сесія, м. Сан Франциско, Каліфорнія, США;
  • 2015 р. — науковий симпозіум з міжнародною участю "Сучасний підхід до лікування лімфом", м. Київ, Україна;
  • 2015 р. — щорічний з'їзд Американського товариства клінічної онкології, постерна сесія, м. Чикаго, Іллінойс, США;
  • 2015 р. — науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні технології в хірургії раку шлунково-кишкового тракту", м. Київ, Україна;
  • 2015 р. — VI науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні підходи до діагностики та лікування лімфопроліферативних захворювань", м. Київ, Україна;
  • 2016 р. — VII науково-практична конференція з міжнародною участю "Сучасні підходи до діагностики та лікування лімфопроліферативних захворювань", м. Київ, Україна;
  • 2016 р. — передатестаційний цикл по спеціальності "Онкологія", факультет післядипломної освіти Ужгородського національного університету;
  • 2016 р. — підтвердження вищої категорії за фахом "Онкологія".

• Член Асоціації онкогематології України;
  • Член Європейського товариства онкологів.