Кошелев Юрій Георгійович

Кардіолог
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань серцево-судинної системи. Привертає пацієнтів на лабораторні та інструментальні дослідження. Проводить комплексну терапію ішемічної хвороби серця, інфаркту, тахікардії. Керується сучасними методиками лікування.

Петро Іванович
За додатковим підтвердженням діагнозу звернувся до даного лікаря. Ставили діагноз порок серця. Дякую Юрію Георгійовичу, який спростував цей діагноз, та врятував мене від операції.

• 1972-1978 р. — Гігієна, санітарія, епідеміологія, Київський медичний університет УАНМ.
  • 1985-1987 р. — Клінічна ординатура за спеціальністю «Кардіологія» НДІ Кардіології ім. Стражеско АМН України.

• 2005 р. — Підтверджена вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Кардіологія», Державне управління справами.
  • 2007 р. — Стажування з кардіології. Університетська клініка, м Фрайбург (Німеччина).
  • 2015 р. — ПАЦ з кардіології, НДІ кардіології ім. Стражеско АМН України.
  • 2019 р. — ПАЦ з кардіології, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.
  • 2019 р. — Підтверджена вища кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Кардіологія», Департамент охорони здоров'я Київської міської Ради.

Додаткова інформація

• 2003 р. — Європейський конгрес кардіологів (м.Київ).
  • 2010 р. — Європейський конгрес пульмонологів (м Барселона).
  • 2013 р. — XIX Національний конгрес кардіологів (м.Київ).
  • 2015 р. — XVI Національний конгрес кардіологів (м.Київ).
  • 2016 р. — VI Науково-практична конференція Асоціації аритмологів України.
  • 2013 р. — присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

Лікар-кардіолог займається лікуванням захворювань

• ішемічна хвороба серця (ІХС);
  • гіпертонічна хвороба;
  • цереброваскулярні захворювання.
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини
Кардіолог, лікар екстреної медицини, остеопат, лікар народної та нетрадиційної медицини
Кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст