Гузьман Олена Анатоліївна

Психолог, ABA-терапіст
Кандидат психологічних наук
Гузьман Е. А. надає послуги корекції і лікування психоемоційних розладів, допомагає розібратися в питаннях сімейних розбіжності. Здійснює консультаційні прийоми як для дорослих, так і для дітей. Проводить індивідуальні та сімейні бесіди. У лікувальних цілях використовує групові заняття, тренінги, ігрову терапію, методики Гештальт-психології. Також доктор практикує АВА-терапію, використовуючи поведінковий аналіз для корекції розладів аутичного спектру.

Сама настояла, чтобы в Апельсине с сыном работала именно Гузьман. И не ошиблась – успехи сына нас с мужем впечатлили. Доктору респект!

• 1994 р. — Харківський державний університет ім. Каразіна за спеціальністю — психологія;
  • Науковий ступінь – Кандидат медичних наук

• 1999 р.- Московський Гештальт-інститут, курс відомого Московського психолога Наталії Кедрової;
  • 2015 р.- сертифікований фахівець з корекційної роботи на основі поведінкового аналізу-АВА (розлади аутичного спектру) та іншими порушеннями розвитку.
Схожі спеціалісти:
Психог, Телесно-орієнтований психотерапевт