Глянько Михайло Васильович

Онколог, онкохірург
21 рік досвіду
Доктор онколог, хірург вищої кваліфікаційної категорії, пріоритетними напрямками в роботі є діагностика та корекція онкологічних патологій, доброякісних неопластичних процесів. Досконало володіє методами хірургічної і консервативної терапії злоякісних новоутворень (лікування раку молочної залози, матки, тонкої кишки, шлунка). Спеціаліст в видаленням грижі, видалення сторонніх тіл, трепан-біопсії. Глянько Михайло Васильович займається внутрішньоартеріальної хіміотерапією, симптоматичної корекцією пізніх стадій онкологічних захворювань.

Михаил
Слышал много хороших отзывов о Михаиле Васильевиче как о специалисте по удалению грыж. Убедился на собственном опыте, что это чистая правда.
Любовь С.
Врач вышей категории.умница.после операции довольна им очень. дай бог ему здоровья .благодарю .
Наумчук Тамила М.
Хочу выразить благодарность моему лечащему врачу хирургу Глянько Михаилу Васильевичу.Профессионал высшей категории, вежливый,тактичный,доброжелательный. После операции чувствую себя хорошо. Большое вам спасибо Михаил Васильевич!!!