Чабаненко Анжела Вікторівна

Психотерапевт, сексопатолог
Спеціаліст займається лікуванням психічних захворювань. Приймає пацієнтів з низькою самооцінкою, депресією, фобіями, посттравматичним стресом та розладами харчової поведінки. Консультує батьків з питань, які пов'язані з статевим вихованням дітей. Надає допомогу підліткам в період статевого дозрівання. Проводить індивідуальні тренінги з розвитку сексуальності.
Консультація

Когда я почувствовала, что у нас с мужем в постели не так горячо, решила обратиться к сексопатологу за помощью. Анжела Викторовна мне сразу понравилась, дала много ценных советов. Теперь наши чувства снова горят как в восемнадцать лет. Спасибо вам огромное.
Алина
Очень советую Анжелу Викторовну! Приятная, понимающая, умеющая расположить к себе и выслушать:) Побеседовала с ней как с близкой подругой) Поможет разобраться в ситуации и дать дельный совет! Спасибо большое.

• 1996 р. — Дніпропетровський медичний інститут. Спеціальність: педіатрія.
  • 2010 р. — Дніпропетровська державна медична академія — кафедра післядипломного навчання — курси спеціалізації по психіатрії.
  • 2011 р.- Харківський інститут удосконалення лікарів — курси спеціалізації по сексопатології.
  • 2016 р. — Харківський інститут удосконалення лікарів — курси спеціалізації по психотерапії

• 1997 р. — Інтернатура по дитячій неврології
  • 2010 р. — Курси первинної спеціалізації по психіатрії ДГМА
  • 2011 р. — Курси первинної спеціалізації по сексології ХМАПО
  • 2014 р. — Тематичний цикл по психіатрії ДГМА
  • 2014 р. — Передатестаційні курси по психіатрії ДГМА.
  • Атестація по психіатрії, 2 категорія.
  • 2015 р. — Передатестаційні курси по сексології ХМАПО
  • 2016 р. — Курси первинної спеціалізації по психотерапії ХМАПО