Гурмак Лілія Степанівна

Акушер-гінеколог
Лікар Гурмак Лілія Степанівна надає консультації акушера-гінеколога, спеціалізується в області репродуктології. Проводить діагностику і лікування запальних захворювань жіночих статевих органів, патологій шийки матки і матки, безпліддя, порушень оваріально-менструального циклу. Надає лікарську допомогу при плануванні вагітності. Виконує УЗД органів малого таза, кольпоскопический огляд, апаратне лікування ерозії шийки матки.

Марго
06 квітня '17р.
В гинекологе Гурмак я не разочаровалась. На прием к ней попала впервые. Комфортный осмотр, что не каждый врач делает это так бережно и тщательно. Хочу поблагодарить Лилию Степановну, которая очень своевременно и правильно поставила диагноз, и отправила меня на операцию.
У меня появились боли внизу живота слева. Лилия Степановна поставила мне левосторонний аднексит. Лечение было результативным. Квалификация врача действительно высокая. Она достаточно участлива и въедлива в работе. В общении очень приятная. Думаю, буду обращаться еще.
В работе Гурмак Лилии привлекает аккуратность, щепетильность, тактичность. Насчет квалифицированного лечения тоже все в порядке – все свои проблемы с женским здровьем я у нее решаю быстро и качественно. Нравится!

• 2009 p. — Кримський медичний університет ім. Георгієвського;
  • 2011 р. — інтернатура за фахом — Акушерство і гінекологія.

• Курс підвищення кваліфікації по темі "Планування сім'ї" ;
  • Курс підвищення кваліфікації по темі "Кольпоскопія та патологія шийки матки";
  • Курс підвищення кваліфікації по темі "Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя";
  • Курс підвищення кваліфікації по темі "Кольпоскопія і патологія шийки матки ".
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець