Манжура Олександр Іванович

Андролог, Сексолог, Уролог, Венеролог
Лікар вищої категорії
Лікар вищої категорії. Спеціалізується на лікуванні статевих інфекцій, в тому числі випадків, ускладнених стійкістю збудника до медикаментозного впливу. Надає лікарську допомогу при еректильній дисфункції, порушення сім'явиверження, аноргазмії. Проводить комплексне лікування трихомоніазу, мікоплазмозу та інших інфекційних захворювань, аденоми простати, простатиту. Виконує бужирование сечівника. Член Асоціації сексологів і андрологів України.

Графік роботи фахівця: Час роботи фахівця:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нед

Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1) м.Осокорки141м.Позняки84
Київ с. Софиївска Борщагівка, ул. Павла Чубинського, 8 А

Олег
13 квітня '17р.
Мне 45 лет. Недавно познакомился с женщиной, а преждевременное семяизвержение испортило наше первое близкое знакомство, а вскоре и вообще мы с ней из-за этого расстались, так как постоянно нервничал. Александр Иванович Профессионально подошел к решению моей проблемы, досконально ее изучив. Все назначения и рекомендации исполнял в точности. Благодаря грамотному и эффективному лечению сейчас я доволен собой.
Виктор
05 квітня '17р.
У меня диагностировали простатит. Операция - это самое последнее к чему я прибегну. Нашел уролога Манжуру по отзывам и решил обратиться к нему за помощью. Хочу поблагодарить Александра Ивановича за помощь, качественное лечение и понимание. Операция не потребовалась.
Ганна Стєклова
Олександра Івановича ми з чоловіком знаємо давно, дуже досвідчений лікар, все зрозуміло пояснив, не медичними термінами, а людською мовою. Та найголовніше-результат, вже й не думали що станемо батьками - а сталося. Вельми вдячні. *батьки 3-х річного Сашка
Алексей
Много ходил по урологам, ника не могли выявить причину обосторения хронического простатита после переохлаждений и алкоголя. Доктор сразу сказал что нужно обследовать на трихомонады, и если выявлено, то подлечить , и в дальнейшем , не провоцировать( к сожалению, пиво люблю). Так и получилось. Трихомонада гайдена, подлечили, и пришлось бросить пить пиво( к сожалению), и не переохлаждаться.

• Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця.

• Київська медична академія післядипломної освіти (урологія).
  • НМАПО ім. П. Л. Шупика (УЗД).

• Член Асоціації сексологів і андрологів України (АCAУ).

Андролог, сексолог, уролог, венеролог займається лікуванням захворювань

• ЗПСШ;
  • чоловіче безпліддя;
  • імпотенція;
  • хронічні захворювання;
  • УЗД сечостатевої системи;
  • нирки і сечостатева система.