Дольникова Людмила Володимирівна

Акушер-гінеколог, Репродуктолог, Ендоскопіст
Лікар вищої категорії
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог, ендоскопіст. Спеціалізується на хірургічне лікування гінекологічної патології гістероскопічним, лапароскопічним, лапаротомічним і вагінальним способами, включаючи безплідність (ЕКО, внутриматочное запліднення - ВМО, донорські програми, сурогатне материнство). Проводить УЗД органів малого таза, кольпоскопію, гістероскопію.

Вероника
Очень внимательный и опытный врач, помогла избавиться от серьезных проблем со здоровьем. Очень ей благодарна.
Замечательный врач!
Очень благодарна за помощь этого специалиста и хочу порекомендовать ее всем, кто отчаянно хочет завести здорового ребеночка! Творит чудеса! Нашему малышу уже годик, а все благодаря ей
25 травня '22р.
Це лікар від Бога.Я дуже вдячна Людмилі Володимирівні. Вона врятувала мене від дуже страшної хвороби
Благодаря Людмиле Владимировне нашей малышке три года. Спасибо Вам большое. Вы — золотой врач, безупречный специалист своего дела, доброй души человек. Моя благодарность искренна и безгранична. Хочу пожелать Вам долгих лет успешной врачебной практики, счастливых лет благополучной жизни!

• 1995 р. - Луганський державний медичний університет, спеціалізація - «лікувальна справа»;
  • 1997 р. - Луганський державний медичний університет, інтернатура, спеціалізація - «акушерство та гінекологія»;
  • 2007 р. - Національна академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, ординатура на базі пологового будинку № 5.

• 1998 р. - курси тематичного удосконалення (ТУ) з кольпоскопії;
  • 1998 р. - курси ТУ з питань дитячої та підліткової гінекології;
  • 2004 р. - курси з УЗД органів черевної порожнини, малого тазу, заочеревеного простору;
  • 2009 р. - курси ТУ «Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя» (НМАПО ім. П. Л. Шупика);
  • 2010 р. - курси ТУ з питань вагінальної хірургії (м. Москва);
  • 2010 р. - пройшла спеціалізацію з ультразвукової діагностика;
  • 2011 р. - курси ТУ «Лапароскопія в гінекології»;
  • 2013 р. - курси ТУ «Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя» (НМАПО ім. П. Л. Шупика);
  • 2014 р.- курси практичного удосконалення "Трансвагінальна пункція яєчників" (група компаній "Матір та дитини", м. Самара, Росія).