У «Мед-Союзі» у Сумах відкрився стаціонар

6,4
Пн — Пт: 07:00-20:00Сб: 08:00-15:00Вс: 08:00-15:00
06-11-2017
У «Мед-Союзі» відкрився стаціонар на 12 ліжок, де надається кваліфікована допомога за такими напрямками, — загальна хірургія, гінекологія та офтальмологія.
У «Мед-Союзі» у Сумах відкрився стаціонар

До складу стаціонарного відділення входить операційний блок з високим рівнем епідеміологічної безпеки, що оснащений за останнім словом техніки з обладнанням для наркозу і штучної вентиляції легень.

Проводяться операції лапороскопічного та відкритого типу при захворюваннях:

• органів черевної порожнини;
  • печінки;
  • жовчного міхура та жовчовивідних шляхів;
  • підшлункової залози;
  • селезінки;
  • кишківника;
  • щитоподібної залози;
  • вен нижніх кінцівок;
  • прямої кишки.

Також проводяться операції при доброякісних пухлинах різноманітної локалізації.

Оперує лікар-хірург вищої категорії Материнський О.М.

Широкий спектр гінекологічних захворювань лікується консервативними і хірургічними методами, при цьому проводяться реконструктивні пластичні операції при:

• опущенні стінок піхви;
  • повному випадінні матки;
  • опущенні сечового міхура і прямої кишки.

У медичному центрі доступна послуга естетичної хірургії зовнішніх статевих органів.

Гінекологічну допомогу надають кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог вищої категорії Гринкевич Т.М. та лікар акушер-гінеколог вищої категорії Вихристюк В.А.

Для лікування катаракти використовується факоемульсифікація — прогресивний метод в офтальмології, поширений у всьому світі. Оперує кандидат медичних наук, лікар-офтальмолог вищої категорії — Перекрестов М.Б.

«Мед-Союз» — єдина приватна клініка у Сумах, де надається ургентна хірургічна та гінекологічна допомога в денний час.

Ургентні хірургічні операції:

• на органах черевної порожнини;
  • при захворюваннях печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів;
  • при захворюваннях підшлункової залози, селезінки, кишечника;
  • при хворобах вен нижніх кінцівок.

Ургентна гінекологічна допомога:

• позаматкова вагітність;
  • апоплексія яєчника;
  • розрив кіст яєчників;
  • порушення живлення кіст
  • маткові кровотечі;
  • некрози міоматозних вузлів.

У медичногому центрі "Мед-Союз" проведено понад 450 успішних оперативних втручань.

Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.