Питання вакцинації. Зустріч з головним імунологом столиці в Броварах

15-03-2017

В рамках підготовки до Українського тижня імунізації, який відбудеться 24-30 квітня 2017 року, в містах України проводитимуться зустрічі для батьків на тему вакцинації.

Питання вакцинації. Зустріч з головним імунологом столиці в Броварах

25 березня о 10.00 відбудеться зустріч для батьків та медпрацівників з головним дитячим імунологом міста Києва, доцентом кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, кандидатом медичних наук Федором Івановичем Лапієм.

Адреса: місто Бровари, вул. Шевченка 14, Центральна КДЦ, 4 поверх, актова зала.

Тема зустрічі «Український тиждень імунізації. Вакцинація у питаннях та відповідях».

Вхід вільний, за попередньою реєстрацією: Форма реєстрації

Федір Лапій розповість, як формується імунітет дитини, яке значення має вакцинація та відповість на актуальні питання батьків та медиків щодо імунізації.

ГО "Батьки за вакцинацію" ініціює проведення Українського тижня імунізації. Цей захід має стати щорічним та проводитися одночасно з Всесвітнім та Європейським тижнями імунізації. В 2017 році ця подія випадає на 24-30 квітня.

Головна мета ініціативи «Український тиждень імунізації» - інформувати населення про вакцинацію як найбільш ефективний інструмент захисту від інфекційних хвороб та важливу умову збереження національної безпеки країни.

На жаль, рівень вакцинації дітей в України за даними 2016 року далекий від рекомендованого ВООЗ 95%. Лише спільними зусиллями громадськості, медиків та представників влади, які визнають цю проблему, Україна може досягти змін на краще.

Oxford Medical Ilaya — это современный медицинский центр с крупным отделением репродуктивной медицины, а также поликлиникой для взрослых и дневным стационаром. Здесь установлено новое диагностическое и лечебное оборудование экспертного класса.
Центр «Медпомощь» специализируется на лечении и уходе за больными, оказании услуг лежачим и тяжелобольным пациентам. Выполнение самых сложных медицинских манипуляций и забор материала для анализов, современные исследования как в условиях клиники, так и на дому у пациента — ежедневная работа штата лицензированных врачей и медсестер.