Венерологи у Тернополі

Ірина
Відвідувала "спеціаліста" в клініці Хміля у свій час. Після процедур почалося підшкірне висипання по усьому обличчю. Лікарка відмовилася взагалі зі мною говорити і її єдиний аргумент був, що "такого раніше не бувало і не може бути, що таке сталося".
23 травня '17 г.
Тетяна
Дуже хороший та висококваліфікований лікар! Дбайливо віднеслася до лікування . Рекомендую !!
07 червеня '17 г.
Юлія
Була на чистці обличчя - 15 хв і на вихід. З моїм себорейним дерматитом пані лікар сказала, що в мене майже ідеальна шкіра. висновк робіть самі. Схоже на конвеєр. Більше пацієнтів-більше грошей. Якість значення не має
17 липня '17 г.
Дерматовенеролог
Лікар Петришин Галина Михайлівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на питаннях дерматовенерології, лікує дерматози, екзему, псоріаз, всі види лишаю і грибкових уражень. Проводить процедури дерматоскопії, кріодеструкції бородавок, радіохвильового лікування, діагностики за допомогою лампи Вуда.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9