Мамологи в Хмельницькому

Консультація мамолога в клініці «Oxford Medical» 390
София
Выражаю огромную благодарность за эффективную терапию! Без профессиональной помощи болезнь бы не отступила.
02 червеня '16 г.
Рената
Как я рада, что пришла к этому доктору. Теперь операции не будет
13 серпня '16 г.
Тетяна
Огромное спасибо за лечение. Прекрасный врач. Дай бог ему здоровья и долгих лет жизни.
01 листопада '17 г.
Ірма
Вдячна за ретельний огляд і дієве лікування. Лікар від Бога.
01 червеня '16 г.
Оля
Хороший врач, рекомендую всем женщинам
29 вересня '16 г.
Наталія
Хочу подякувати лікарю за людяність і професіоналізм.Дуже допоміг моій мамі .дякую Вам нехай береже Вас бог
03 лютого '18 г.
Хірург, Проктолог, мамолог
Вадим Іванович Тарканій спеціалізується в галузі хірургії та проктології. Надає консультаційні послуги, проводить діагностичні обстеження, лікування і профілактику проктологічних захворювань, здійснює хірургічні операції параректальної ділянки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.2
Хмельницький вул. Подільська 93/1, БЦ «Куб», 2-й поверх
Мамолог
Мамолог спеціалізується в діагностуванні захворювань молочних залоз. Надає медичні послуги при маститі, лактостазі. Здійснює біопсію зовнішніх статевих органів жінки. Займається розріджуванням молочних залоз. Проводить консультації щодо нормальної функціональності організму. Призначає профілактичні процедури для попередження виникнення запальних процесів, онкологічних новоутворень. Заслужений лікар України, має вищу кваліфікаційну категорію.
Хмельницький вул. Володимирська, 94
Мамолог
Мамолог першої категорії займається обстеженням, діагностикою стану молочних залоз. Спеціалізується в лікуванні лактостазу, маститу. Проводить регулярні огляди, консультації та профілактичну роботу для попередження розвитку патологічних змін. Надає допомогу при фіброзно-кістозній мастопатії, виявленні пухлинних новоутворень, недугах запального характеру. Виконує біопсію та розріджування молочних залоз.
Хмельницький вул. Володимирська, 94
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Лікар Пархоменко Світлана Миколаївна діагностує та лікує хвороби сечової та статевої жіночих систем. Консультує у якості гінеколога, виконує лабораторні дослідження та профілактичні огляди. Займається профілактикою захворювань, що передаються статевим шляхом, а також інших інфекцій та запалень. В роботі використовує консервативні терапевтичні методи.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Хмельницький вул. Панаса Мирного, 1/2