Дробнер Ігор Гаррійович

Мамолог
Мамолог першої категорії займається обстеженням, діагностикою стану молочних залоз. Спеціалізується в лікуванні лактостазу, маститу. Проводить регулярні огляди, консультації та профілактичну роботу для попередження розвитку патологічних змін. Надає допомогу при фіброзно-кістозній мастопатії, виявленні пухлинних новоутворень, недугах запального характеру. Виконує біопсію та розріджування молочних залоз.
Хмельницький вул. Володимирська, 94

Наталія
Хочу подякувати лікарю за людяність і професіоналізм.Дуже допоміг моій мамі .дякую Вам нехай береже Вас бог
Оля
Хороший врач, рекомендую всем женщинам
Ірма
Вдячна за ретельний огляд і дієве лікування. Лікар від Бога.
Евгения
Спасибо.Береги Вас Бог.
Спасибо Вам за маму. Дай Вам Бог здоровья.
Наталія
В свій час мені також допоміг, думала що вже все, але дякувати богу, і саме цьому лікару.
Игорь
В 2015 я у него перенес две операции. Я жив и это главное, и чувствую себя хорошо. Какими словами можно высказать свою благодарность? Спасибо что он встретился на моем пути.

• Одеський національний медичний університет.

• Член Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ).