Сторінка 8. Приватні лікарі в Житомирі

Ірина
Хороший окуліст, небайдужий, це відразу відчувається. У мене давно вже зір падає. Фетман мене оглянула, докладно мені розповіла про результати діагностики і пояснила, що вона призначає і для чого. Відчуваю себе трохи краще, продовжую лікування.
05 серпня '16 г.
Александра
Запустила зуб, спочатку дірка з'явилася, трохи пізніше додалася біль, що загострювалась при прийомі їжі. Записалась до Анжели Миколаївні. Доктор витратила на мене більше години, зате зуб тепер в порядку. Дякую!
03 липня '16 г.
Сергей
Наконец-то я доволен услугами стоматолога. Специалист хороший, рекомендую.
18 червеня '16 г.
Стоматолог
Лікар Ксюковська Анжела Миколаївна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів та ротової порожнини. Лікар займається пломбуванням та лікуванням зубів та кореневих каналів, терапією карієсу, пульпіту, пародонтозу, пародонтита та флюсу. Спеціалізується на лікуванні гінгівіту, периоститу, хейліту, периодонтиту, катарального, виразкового та афтозного стоматиту.
Житомир вул. Хлібна, 25
Офтальмолог
Лікар Фетман Сніжана Анатоліївна спеціалізується в області офтальмології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями очей. Лікар займається корекцією зору лазером, підбором окулярів та лінз для покращення зору. Спеціалізується на очній тонометрії, магнітостимуляції очей. Також займається лікуванням кон’юнктивіту, іридоцикліту, склериту, глаукоми.
Стоматолог
Лікар Уткіна Наталя Володимирівна спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями ротової порожнини та зубів. Лікар займається лікуванням, пломбуванням зубів, кореневих каналів зуба, лікуванням карієсу, пульпіту, пародонтита, парадонтозу. Спеціалізується на чищенні зубів від зубного каменю, лікуванні підвищеної чутливості зубів.
Житомир вул. Хлібна, 25
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог Корзун Дмитро Миколайович спеціалізується на лікуванні та профілактиці гінекологічних хвороб, а також захворювань сечостатевої системи. В роботі використовує такі методи діагностики, як УЗД органів малого тазу та кольпоскопію. Займається ефективним лікуванням ендометріозу, ендометриту, захворювань, що передаються статевим шляхом, полікістозу яєчників та ерозії шийки матки.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Житомир вул. Вітрука, 32
Дерматовенеролог, Косметолог
Лікар Недашковська Ангеліна Максимівна спеціалізується в області дерматовенерології, косметології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями шкіри, венеричними захворюваннями. Лікар займається лікуванням контктного, атопічного дерматиту, псоріазу, грибкових уражень шкіри, сифілісу, рожевого лишаю, гострокінцевих кондилом. Спеціалізується на проведенні косметичного пілінгу, накладанні косметичних масок.
Офтальмолог
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Житомир вул. Вітрука 6-Б
Стоматолог
Лікар Сірош Володимир спеціалізується в області стоматології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями зубів, ротової порожнини та суміжних структур. Лікар займається пломбуванням зубів, лікуванням та пломбуванням кореневих каналів зубів, чищенням зубів від зубного каменю. Спеціалізується на лікуванні карієсу, пульпіту, парадонтозу, флюсу, чутливості зубів, гінгівіту та періоститу, катарального стоматиту.
Житомир вул. Перемоги, 52
Невролог, Рефлексотерапевт
Лікар першої категорії, головний лікар Черниш Леся Дмитрівна спеціалізується в області нефрології, рефлексотерапії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечовидільної системи та больовим синдром. Лікар займається лікуванням гломерулонефриту, пієлонефриту, сечо-кам’яної хвороби, циститу. Спеціалізується на лікуванні неврозів, проведенні голковколювання (акупунктурі) при невритах, лікуванні вегетосудинної дистонії різних форм.
Дитячий офтальмолог
21 рік досвіду
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Житомир вул. Вітрука 6-Б
Ендокринолог
Лікар володіє сучасними методами лікування діабету І та ІІ типу та його ускладнень, захворювань щитоподібної залози (тиреоїдит, збільшення щитоподібної залози і.т.д), має досвід в лікуванні діабетичних стоп.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт