Видалення стороннього тіла з носа у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі отоларингологи
Усунення сторонніх тіл носа 450 грн
Видалення стороннього тіла з порожнини носа 600 грн
Видалення інородного тіла з ЛОР-органів 500 грн

Видалення стороннього тіла з носа — це медичні заходи, спрямовані на усунення із носа чужорідного предмета, який перешкоджає диханню та завдає дискомфорту. У більшості випадків через надмірну цікавість страждають діти. Сторонні тіла через ніздрі або горлянку потрапляють у нижній носовий прохід, інколи застрягають між носовою раковиною та перегородкою. Найчастіше це невеликі іграшки, живі організми, ватні тампони, відламаний шматок хірургічного інструмента, уламок кістки, шматок деревини.

Підготовчі процедури

Лікар зупиняє кровотечі та у разі наявності фіксує уламки кісток. Якщо наявний перелом носа, виправлення потрібно здійснювати максимально швидко.

Видалення стороннього тіла із носа

Найперше пацієнт може висякати ніс. Але стороннє тіло повинно мати невеликі розміри та не завдавати болю. Потрібно поступово пришвидшувати потік повітря. Декілька крапель судиннозвужувального розчину допоможуть попередити подразнення судин. У разі посилення відчуття дискомфорту відразу звертатись за медичною допомогою.

Застосовувати тугий гачок може лише кваліфікований спеціаліст. Пацієнту під місцевою анестезію заводять гачок за чужорідне тіло та плавними рухами виводять небажаний предмет із носової порожнини.

Хірургічне втручання проводять лише у разі неефективності інших методів. Оскільки операція відбувається на обличчі, щоб попередити паніку пацієнта, вводять загальний наркоз. Завдання лікаря — не лише усунути стороннє тіло, а й залишити якомога менший слід від операції.

Показання та протипоказання

Показання:

• чхання;
  • водянисті виділення;
  • сльозотеча;
  • постійне роздратування;
  • хронічні запальні процеси слизової оболонки носа;
  • виділення кров’янистого та смердючого гною;
  • закладеність носа;
  • носові камені.

Протипоказання — струс головного мозку та набряки глибоких відділів носової порожнини. Забороняється самостійно видаляти стороннє тіло, щоб не:

• травмувати слизову оболонку;
  • спричинити кровотечу;
  • просунути його у носоглотку, органи дихання та стравохід.

Наслідки

Результат видалення стороннього тіла із носа — комфортне дихання, відсутність гнійних виділень та больових відчуттів.

Знайдено 12 клінік

Сб Нед Цілодобово
Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Усунення сторонніх тіл носа 450
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка «Веселка» на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає можливість надати медичну допомогу на більш високому рівні. Обстеження пацієнтів та лікування хвороб проводиться з використанням сучасного обладнання, з урахуванням затверджених протоколів, світових тенденцій.
  • Видалення стороннього тіла з вуха/носа 750
8,9
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні)
р.Галицький (Центр)
Відкриття Клініки «UROSVIT» (Уросвіт) відбулося в 2010 році. За минулий період напрацьований величезний досвід в області дроблення каменів з використанням ультрасучасного апарату для дистанційної літотрипсії (фірма Дорньє). Спеціалізований центр надає такі послуги: проведення дистанційної ударно-хвильової літотрипсії, ультразвукові дослідження, лабораторна діагностика
  • Видалення стороннього тіла з порожнини носа 600
Клиники слуха "Беттертон"
8,6
Львів вул. Городоцька, 81
р.Галицький (Центр)
ЛОР-центр та центр слуху «Беттертон» вже більше 10 років спеціалізується на передовій сурдології й отоларингології, надаючи пацієнтам широкий спектр послуг з діагностики слуху, підбору та налаштування слухових апаратів, виготовлення індивідуальних вкладишів, берушей тощо. Займається діагностикою та комплексною терапією запальних, інфекційних та хронічних патологій ЛОР-органів. Приймають лікарі: Когут Анна Іванівна, Романів Наталія Іванівна
  • Видалення інородного тіла з ЛОР-органів 500
Medicover
5,8
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
5,8
Львів пр. Чорновола, 43а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
  • Видалення стороннього тіла з вуха/носа 750
5,2
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Львів пр-т Чорновола, 16В/68
р.Шевченківський
IНЛОР — медичний центр, де діагностику та лікування проводять лікарі отоларинголог, педіатр, невропатолог, пластичний хірург. На вас чекає команда висококваліфікованих професіоналів з досвідом роботи в стаціонарних відділеннях, які регулярно удосконалюють свої знання та навики в Україні та закордоном.
3,7
Львів смт. Східниця, вул. Тараса Шевченка, 2 А
Східниця — це сучасний медичний центр, який надає кваліфіковану допомогу клієнтам у відновленні фізичного, психоемоційного здоров'я та збереженні молодості на довгі роки.Основні напрямки работи: терапія захворювань сечостатевої системи (жіночої, чоловічої), патологія шлунково-кишкового тракту, ендокринні порушення, хвороби серцево-судинної системи, патологія органів дихання, хвороби імунної системи; розлади метаболізму (ожиріння).
  • Видалення стороннього тіла з вуха, носа, глотки 250