ІНЛОР, медичний центр

Пн — Пт: 09:00-20:00 Сб: 09:00-20:00 Н: 09:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

IНЛОР — медичний центр, де діагностику та лікування проводять лікарі отоларинголог, педіатр, невропатолог, пластичний хірург. Пацієнтів чекає команда висококваліфікованих професіоналів з досвідом роботи в стаціонарних відділеннях, які регулярно удосконалюють свої знання та навички в Україні та закордоном.

Медцентр надає послуги: консультації дорослого та дитячого отоларинголога, невропатолога, педіатра, пластичного хірурга. В медичному центрі функціонує фізіотерапевтичний кабінет. ЛОР кабінет медичного центру оснащений новітнім лікувально-діагностичним обладнанням, що дає можливість лікарю детально провести діагностику та чітко визначити діагноз, грамотно призначити лікування.

Можливості медичного центра:

• точна діагностика патології носа, носових пазух та вух за допомогою ендоскопічної апаратури;
  • ларингоскопія та фоніатрична допомога;
  • малоінвазивні втручання ЛОР органів :
  • радіохвильова вазотомія нижніх носових раковин ;
  • коагуляція судин носа;
  • розтин абсцесів, фурункулів, гематом;
  • пункція та промивання пазух носа;
  • тампонада носа;
  • видалення сторонніх тіл ЛОР органів;
  • промивання носа методом переміщення по Проетцу («зозулька»);
  • видалення сірчаних пробок безболісно сучасним обладнанням;
  • пневмомасаж барабанної перетинки
  • репозиція кісток носа;
  • катетеризація слухової труби;
  • заливки ліків в гортань;
  • промивання лакун мигдаликів класичним методом та апаратним методом Тонзилор.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

ІНЛОР, медичний центр, вартість послуг:

• Консультація Невропатолога первинна
  • Консультація Невропатолога повторна
  • Консультація первинна
  • Консультація повторна
  • Ендоскопічний огляд лор органів
  • Тампонада носових ходів (передня) + ціна тампона MEROCEL
  • Тампонада носових ходів (задня)
  • Пункція верхньощелепової пазухи
  • Промивання носа по Проетцу «КУКУШКА»
  • Туалет носа післяопераційний
  • Видалення стороннього тіла з носа
  • Лікування закладання носа (вазотомія)
  • Розкриття фурункулу носа
  • Пневмомасаж барабанної перетинки
  • Продування по Поліцеру
  • Катетерезація слухової труби
  • Парацентез барабанної перетинки
  • Видалення стороннього тіла з слухового проходу
  • Розкриття фурункулу слухового проходу
  • Розтин отогематоми
  • Видалення новоутвору слухового проходу
  • Промивання мигдаликів класичним методом
  • Промивання мигдаликів апаратом «Тонзилор»
  • Розтин паратонзилярного абсцесу
  • Розтин кисти мигдалика
  • Видалення новоутворів зіву
  • Видалення стороннього тіла з ротоглотки
  • Вливання ліків в гортань
  • Інгаляція ЛОР органів

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Олександр
Чудова клініка! Професійний лор!
Надія
Лікарі - професіонали своєї справи, з чуйністю ставляться до пацієнтів, прийомом задоволена на всі 100%
Була на прийомі у Марти Юріївни, сподобався підхід лікаря. Призначила грамотне лікування та пояснила багато про мою хворобу
Надія
Лікар уважна, вислухала усі мої скарги. Призначила лікування, яке допомогло та вилікуватись від невриту.
роман
дуже чуйні лікарі та приємна атмосфера
Вова Грач
Прийняли нас вчасно, підхід до дитини хороший, дитина відчувала себе комфортно. Огляд відбувся в повній мірі і на всі питання отримали відповідь, які нас цікавили. Рекомендації та препарати, ефективно допомогли. Рекомендую лікаря!
Еремеева
Дуже сподобалось. Все чітко, ясно та зрозуміло розповідав. Видно що лікар кваліфікований. Нічого зайвого не пропонував, все тільки по факту. Все що я хотів - отримала в повному обсязі. Лікарем більше ніж задоволена. Можу рекомендувати!
София Н.
Все відмінно, мені все сподобалося. Мені сподобалося. що вона достатня уважна, з призначеннями, прорахувала всі дози препаратів для тини, та детально пояснила коли який приймати. Хороший, кваліфікований лікар! Можу рекомендувати!
Иван Д.
Чудовий Лікар! Дуже уважний. Консультацією повністю задоволене, на всі свої запитання отримала вичерпні відповіді. Зійшлися на найбільш оптимальному методі втручання. Збираюся рекомендувати Віталія Анатолійовича всім своїм знайомим.
Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.