ІНЛОР, медичний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

IНЛОР — медичний центр, де діагностику та лікування проводять лікарі отоларинголог, педіатр, невропатолог, пластичний хірург. Пацієнтів чекає команда висококваліфікованих професіоналів з досвідом роботи в стаціонарних відділеннях, які регулярно удосконалюють свої знання та навички в Україні та закордоном.

Медцентр надає послуги: консультації дорослого та дитячого отоларинголога, невропатолога, педіатра, пластичного хірурга. В медичному центрі функціонує фізіотерапевтичний кабінет. ЛОР кабінет медичного центру оснащений новітнім лікувально-діагностичним обладнанням, що дає можливість лікарю детально провести діагностику та чітко визначити діагноз, грамотно призначити лікування.

Можливості медичного центра:

• точна діагностика патології носа, носових пазух та вух за допомогою ендоскопічної апаратури;
  • ларингоскопія та фоніатрична допомога;
  • малоінвазивні втручання ЛОР органів :
  • радіохвильова вазотомія нижніх носових раковин ;
  • коагуляція судин носа;
  • розтин абсцесів, фурункулів, гематом;
  • пункція та промивання пазух носа;
  • тампонада носа;
  • видалення сторонніх тіл ЛОР органів;
  • промивання носа методом переміщення по Проетцу («зозулька»);
  • видалення сірчаних пробок безболісно сучасним обладнанням;
  • пневмомасаж барабанної перетинки
  • репозиція кісток носа;
  • катетеризація слухової труби;
  • заливки ліків в гортань;
  • промивання лакун мигдаликів класичним методом та апаратним методом Тонзилор.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

ІНЛОР, медичний центр, вартість послуг:

• Консультація Невропатолога первинна 350
  • Інгаляція ЛОР органів 70

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Олександр
15 липня '20р.
Чудова клініка! Професійний лор!
Надія
28 червеня '20р.
Лікарі - професіонали своєї справи, з чуйністю ставляться до пацієнтів, прийомом задоволена на всі 100%
16 червеня '20р.
Була на прийомі у Марти Юріївни, сподобався підхід лікаря. Призначила грамотне лікування та пояснила багато про мою хворобу
Надія
16 червеня '20р.
Лікар уважна, вислухала усі мої скарги. Призначила лікування, яке допомогло та вилікуватись від невриту.
роман
09 червеня '20р.
дуже чуйні лікарі та приємна атмосфера
Вова Грач
25 лютого '20р.
Прийняли нас вчасно, підхід до дитини хороший, дитина відчувала себе комфортно. Огляд відбувся в повній мірі і на всі питання отримали відповідь, які нас цікавили. Рекомендації та препарати, ефективно допомогли. Рекомендую лікаря!
Еремеева
23 лютого '20р.
Дуже сподобалось. Все чітко, ясно та зрозуміло розповідав. Видно що лікар кваліфікований. Нічого зайвого не пропонував, все тільки по факту. Все що я хотів - отримала в повному обсязі. Лікарем більше ніж задоволена. Можу рекомендувати!
София Н.
10 лютого '20р.
Все відмінно, мені все сподобалося. Мені сподобалося. що вона достатня уважна, з призначеннями, прорахувала всі дози препаратів для тини, та детально пояснила коли який приймати. Хороший, кваліфікований лікар! Можу рекомендувати!
Иван Д.
09 лютого '20р.
Чудовий Лікар! Дуже уважний. Консультацією повністю задоволене, на всі свої запитання отримала вичерпні відповіді. Зійшлися на найбільш оптимальному методі втручання. Збираюся рекомендувати Віталія Анатолійовича всім своїм знайомим.

Лікарі клініки ІНЛОР, медичний центр

• Педіатр
  • Пластичний хірург
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 10:00-22:00 Сб: 10:00-22:00 Н: 10:00-22:00
Записатися на прийом
РІКОТА (RIKOTA) — це стоматологічна клініка оновленого зразка. Медичний заклад надає комплексні послуги з лікування захворювань ротової порожнини і зубного ряду. На території центру проводять консультативний прийом і діагностичні заходи. Клініка самостійно займається виготовленням протезів і імплантатів. Пацієнти отримують розширений спектр послуг.
Львів вул. Володимира Великого, 16 (каб. 609) р.Франківський
Кабінет лікаря-психотерапевта Панасюк О. В. — це комплексна допомога. Лікар спеціалізується на лікуванні психічних відхилень. Основна задача спеціаліста – відновлення душевного стану завдяки комплексній терапії.
Записатися на прийом
Пн: 16:00-20:00 Вт: 16:00-20:00 Ср: 16:00-20:00 Чт: 09:00-13:00 Пт: 16:00-20:00 Сб: 09:00-13:00