Пластика вушних раковин у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі пластичні хірурги
Пластика вушних ракун 12000 грн

Пластика вушних раковин — це оперативне втручання, мета якого — усунення відстовбурчених вух, корекція їхньої асиметрії та форми, а також часткова чи повна реконструкція вуха. Така маніпуляція має велику популярність, адже усуває майже всі деформації, не залишаючи слідів хірургічного втручання.

Підготовчі процедури

Пацієнт повинен пройти обстеження, щоб лікар переконався, що немає протипоказань для проведення пластики.

Пластика вушних раковин

Відстовбурчені вуха можуть бути через надмірну висоту вушної раковини, недорозвиненість протизавитка, як наслідок травмування. Методика лікування підбирається в кожному індивідуальному випадку. В одних випадках видаляють невелику ділянку хряща, таким чином, зменшуючи чашу, а в інших — проводиться моделювання хряща, мета якого — формування природного протизавитка.

Спочатку застосовується анестезія. Для малюків, як правило, це загальна, а для старших дітей та дорослих — обирається загальна чи місцева.

На задній стороні вушної раковини робиться розріз і проводяться всі необхідні маніпуляції. Потім накладається косметичний шов. Після операції пацієнт повинен носити компресійну пов’язку, яку не можна знімати цілодобово протягом першого тижня. Протягом наступних двох тижнів її необхідно носити лише вночі. Першу перев’язку роблять наступного дня, а в подальшому — за необхідністю. Шви знімають через 7-10 днів. Контактними видами спорту (боротьба, футбол, хокей) та плаванням можна займатися через три місяці, а іншими видами — через місяць.

Операція проводиться стаціонарно і триває до двох годин. Під наглядом лікаря пацієнт повинен знаходитися ще кілька годин після операції.

Показання та протипоказання

Показання для проведення отопластики:

• асиметрія;
  • відстовбурчення;
  • неправильна форма та недорозвиненість вушних раковин.

Протипоказання:

• онкологічні хвороби;
  • порушення згортання крові.

Наслідки

Після маніпуляції можуть з’явитися незначні болі, набряки та синці. Зрідка можуть виникати ускладнення у вигляді кровотечі, асиметрії вушних раковин, повторного відстовбурчення одного чи обох вух, розвитку інфекційних процесів.

Знайдено 3 клініки

Сб
Григорій
Дуже хороша клініка. Проводилась ліпосакція. Декілька днів перебував у комфортній палаті. Дуже хороший персонал. Фахівці! Особлива подяка хірургу Андрію Богдановичу Різнику. Прекрасний мотиватор. Я буквально почав нове життя
Олеся
Хочу подякувати ЛОРу Горак Світлані. Чудова лікарка, уважна і приємна, зацікавлена в своїй роботі і справді прагне допомогти пацієнту.
Соломія
Хочу щиро подякувати Конофольській Олександрі Іванівні , дуже привітна і кваліфікований лікар,професіонал своєї справи,сама я із Червонограда ,порекомендували як кваліфікованого лікаря,і я дуже рада що така людина появилась у мене, до якої можу звернутись за порадою , побільше таких лікарів ❤️
Марія
Щиро дякую Андрію Степановичу Мизаку за успішно проведену операцію а між хребцеву грижу. З кожним днем почуваюсь краще, як і обіцяв Андрій Степанович. Це доктор від Бога та дуже привітна і чуйна людина.Міцного здоров"ячка Вам на довгі роки.
Medicover
5,8
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
5,2
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Шевченківський
Приватна хірургічна клініка «ProCosmetic» - багатопрофільний медичний центр, створений на базі міської косметологічної лікарні. Відділення пластичної хірургії спеціалізується на лікуванні вроджених та набутих дефектів. Приймає лікар: Різник Андрій Богданович
  • Пластика (корекція) вушних раковин
Працює з
Пн: 09:30-11:00 Ср: 09:30-11:00 Сб: 10:00-12:00
Львів пр-т Чорновола, 45 А (корп. 4, пов. 2)
р.Галицький (Центр)
Центр професійної естетичної хірургії надає медичну допомогу в сфері корегування зовнішнього вигляду, пластики різних частин тіла. Операції проводить пластичний хірург з багаторічним досвідом.
  • Пластика (корекція) вушних раковин
Працює з