Зудова Світлана Євгенівна

Ембріолог
Доктор Зудова Світлана Євгенівна спеціалізується на діагностиці та лікування безпліддя, проводить редукцію ембріона та їх культивування, а також займається розробкою нових методів і технологій репродукції, таких як кріоконсервація сперми та ембріонів, ЕКО, ICSI. Досліджує захворювання, які впливають на репродуктивну функцію. Доктор лікує проблеми пов'язані з жіночими та чоловічими статевими органами, щитовидною залозою та імунною системою.

Дарина
Хороший доктор, внимательный. Что мне нравится, так это ее въедливость к каждым мелочам. Все расспросит, поинтересуется. Могу смело порекомендовать! Спасибо Светлане Евгеньевне.
Милана
Выражаем огромную благодарность Зудовой Светлане Евгеньевне, за нашу драгоценную доченьку, за профессиональную работу и отличный результат! Благополучия и успехов вам. Спасибо

• 2005 р. - Житомирський фармацевтичний коледж ім. Г.С. Протасевіча за фахом "лабораторна діагностика";
  • 2011 р. - Житомирський державний університет ім. І.Я.Франка за спеціальністю "біологія";
  • 2013 р. - НМАПО ім. П.Л. Шупика, Київ - "вірусологія";
  • 2015 р. - Інститут репродуктивної медицини, Алмати (Казахстан) - "ембріологія".

Курси

• 2016 р. - Міжнародний симпозіум "репродуктивної медицини України - 25 років успіху", м. Харків;
  • 2017 р. - науково-практичний семінар "Клінічна ембріологія в Україні - шляхи подолання перешкод" в рамках 9-го щорічного засідання Українського Союзу ембріології.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Гинеколог-эндокринолог, УЗИ-специалист