Жарова Лариса Николаевна

Стоматолог-терапевт, пародонтолог
Врач второй категории
Врач занимается выявлением и лечением заболеваний зубов. Проводит профилактические осмотры. Выполняет отбеливание зубов, процедуры по удалению зубного налета и камня. Лечит пациентов с кариесом, флюорозом, стоматитом, пульпитом, зубной гиперестезией и альвеолитом. Дает рекомендации по уходу за ротовой полостью и зубами.

Віка Нечай
12 июня '20г.
Зуби полікували дуже добре ніяких скарг немає . Хочу приділити особливу увагу спорядженню та приборам для лікування все нове та дуже якісне . Пояснюють та роблять тільки те що потрібно а не задля того щоб взяти гроші . Дитина відмовилась ходити до інших лікарів сказала що « роблять взагалі не боляче та зупиняються якщо боляче» зробили все швидко і якісно ДЯКУЮЮ ВАМ!!!!!
Олексій Козловський
07 мая '20г.
Користуюся даною клінікою вже понад три роки. За це час в клініці пломбували канали, ставили пломби та коронку. З першого прийому лікування проводила Жарова Лариса Миколаївна. Лікар одним словом – професіонал. Прийшов на прийом вирішив свою проблему і забув про неї на завжди. Сьогодні заболів зуб і був змушений приїхати в клініку. Зробили комплексну чистку зубів – все якісно та без болі. Оскільки, причину болю зразу встановити було складно, то вирішили зробити КТ двох щелеп. Приємно бачити сучасне обладнання а особливо сподобалось відношення лікаря. Дивлячись на результати КТ ставив купу запитань по типу а що це там у мене таке або що це у мене за світла крапка? Лікар фахово відповів на мої питання та наглядно на моніторі показав причину в чому в мене проблема і пояснив як будемо її усувати. Клініку однозначно можна рекомендувати для відвідування. Клініці і колективу росту, удачі і процвітання.
Просто чудовий спеціаліст. Було у неї на прийомі. Вона дуже добре розуміється у своїй справі. Професійно пролікувала зуб, результат був помітний одразу. Що мене приємно вразило, в інших лікарів такого результату не було навіть за декілька сеансів.
Тома
Одного разу, я помітила, що моя посмішка втратила блиск. Я вирішила звернутися до спеціаліста, щоб відбілити зуби. Обрала цього фахівця, І не пошкодувала. Лікар зробила все на найвищому рівні. Дуже задоволена результатом! Рекомендую!

• 1986-1991 г. — Донецкий Государственный Медицинский Университет им. Горького.

• 1999 г. — Работа с современными реставрационными материалами и оборудованием.
  • 2004 г. — Современные подходы в лечении проблемных каналов (HUMANCHEMIE, Германия).
  • 2006 г. — Актуальные вопросы современной эндодонтии: ирригация и медикаментозная обработка в эндодонтии; ультразвук в эндодонтии, извлечение вкладок, штифтов, сломанных инструментов из каналов ( г. Москва).
  • 2009 г. — Практический курс современной стоматологии: возможности современной эндодонтии и микрохирургии: использование ротационных никель-титановых инструментов и наилучших современных систем обтурации корневых каналов — SESTEM- B и OBTURA- 2.»
  • 2010 г. — Retreatment. Clinical decisions and Technigues.
  • 2011 г. — Related topics in Endodontics.
  • 2011 г. — Лучевая диагностика в амбулаторной практике врача-стоматолога.
  • 2012 г. — Травмотология и ежедневная практика в эндодонтии.
  • 2013 г. — Постэндодонтическое восстановление + коффердам.
  • 2018 г. — Клинические алгоритмы и практические навыки неотложной медицинской помощи в практике доктора-стоматолога.
  • 2018 г. — Стандарты обслуживания клиентов. Алгоритм работы с клиентом.
  • 2019 г. — Принципы биотолерантности в лечении воспалительных заболеваний ткани пародонта.
  • 2019 г. — Гилауроновая кислота в стоматологии.