Вітушинська Мар'яна Володимирівна

Ембріолог
Мар'яна Володимирівна Вітушинська спеціалізується в галузі ембріонології та генетики. Лікар займається культивуванням ембріонів, кріоконсервацією сперми, ооцитів та ембріонів. Використує в практичній діяльності методики IVF та ICSI, лазерного хетчінгу. Виконує операції з перенесення ембріонів у порожнину матки.

София
Добрый вечер! От всего сердца хочу поблагодарить доктора Витушинскую Мар'яну Владимировну за долгожданного ребёночка, которого на данный момент выхаживаю.Обязательно буду советовать доктора тем у кого такие проблемы.
Благодарны эмбриологу Мар'яне Владимировне. Хороший специалист, профессионал своего дела, плюс очень сочувствующая и внимательная. Доктор правильно все сделала и потому эмбриончики прижились с первой подсадки. Я была так счастлива узнать о своей беременности.Рекомендуем.

• Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю генетик.

Досвід роботи

• З 2013 року займає посаду ембріолога, у цьому ж році освоїла методики ДРТ на базі IVF — лабораторії центру лікування непліддя "Паренс-Краків" під керівництвом Войтка Полянського (керівик ембріологічного відділу Lois Hole Hospital for Women, Едмонтон, канада) та Єви Адас (керівник ембріологічного відділення центру лікування непліддя "Паренс-Краків").

Членство в асоціаціях

• Член Європейської асоціації репродуктології та ембріології (ESHRE);
  • Член Української асоціації репродуктивної медицини.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Гинеколог-эндокринолог, Репродуктолог