Виленчик Антон Павлович

Психиатр
Врач специализируется на комплексной терапии психических отклонений различной интенсивности. Борется с суицидальными мыслями, непроходящей бессонницей, сильной тревогой. Работает с зависимостями различного характера. Разрабатывает индивидуальные схемы терапии.

Эся
Після попереднього сеансу відчуваю себе значно краще: пройшла тривога, налагодився сон, почав покращуватися настрій, став активніший, на роботі значно продуктивніший. Після консультації завжди виходжу з легким серцем. Вдячний !!!
Настя
Лікар виявився конструктивним, знаючим та орієнтованим в сучасній психології і психіатрії. Проблема попередньо визначена, мені зрозуміло і дохідливо пояснили причини та механізми її виникнення. Тепер я набагато чіткіше і ясніше розумію суть моєї проблеми. Дякую!

• В 2017 году закончил Национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца.

• сертификат К-1922001 от 01.02.2019 года врач-специалист, специальность: психиатрия.