Венцкевич Наталія Вячеславівна

Ембріолог
Доктор Венцкевич Наталія Вячеславівна спеціалізується на питаннях ембріології. Діагностує та лікує безпліддя, займається редукцією ембріона та їх культивуванням, а також досліджує нові методи та технології в репродукції. Консультує пацієнтів стосовно кріоконсервації сперми та ембріонів, процедури ЕКО та ICSI. Лікує проблеми пов'язані з жіночими та чоловічими статевими органами, щитовидною залозою та імунною системами.

Юля
Мала можливість поспілкуватись,приємна, інтелектуально розвинена. Хороший спеціаліст!!!
Общались с мужем с Наталией Вячеславовной на нас она произвела положительное впечатление.

• 2008 р. - Житомирський інститут медсестринства (ЖИМ), кваліфікація "медична сестра";
  • 2012 р. - ЖИМ, кваліфікація "науковий співробітник по сестринській справі і акушерству";
  • 2015 р. - Житомирський державний університет ім.І.Я.Франка за фахом "біологія".

Курси

• 2015 р. - курси тематичного удосконалення "Генетичні аспекти діагностики, лікування і методи профілактики мультифакторіальної патології", НМАПО ім. П.Л. Щупіка, Київ;
  • 2016 р. - курси спеціалізації за фахом "генетика лабораторна", НМАПО ім. П. Л. Шупика, Київ;
  • 2016 р.- курси спеціалізації за фахом "ембріологія", Інститут репродуктивної медицини, м. Алмати, Казахстан.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Гинеколог-эндокринолог, УЗИ-специалист