Рибчинський Гордій Олегович

Хірург-Онколог,
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар Рибчинський Гордій Олегович спеціалізується на хірургії, онкології та мамології. Консультує пацієнток із біллю у грудях, надає послуги діагностичного обстежування молочних залоз. Проводить оперативні втручання з видалення злоякісних новоутворень. Також лікує мастити, мастопатії та гіпертрофію молочних залоз.

Женя
Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!
Алла
Доктор великолепный! Квалифицированный специалист! Профессионал!
Жанна
Вдячна лікарю за підтримку на протязі усього лікування
Дуже хороший лікар!
Чудовий лікар! Справжній професіонал своєї справи! Людяний, чесний, порядний, доброзичливий. Рекомендую!
Дуже хороший лікар! Справжній професіонал своєї справи. Людяний, чесний, доброзичливий. Рекомендую!
Щиро дякую Рибчинському Гордію Олеговичу, за вчасно виявлену, серйозну проблему на ранньому етапі, та прооперовано. Лікар дуже хороший, уважний, професіонал у справах мамології та онкохірургії!!!
Вікторія
Дуже хороший лікар. Рекомендую
Іра
Хороший лікар професіонал!!!

• 2005 р. — Львівський Національний Медичний Університет ім. Д. Галицького.
Схожі лікарі у інших районах: