Пострелко Валентин Михайлович

Нарколог, психиатр
врач высшей категории
д.м.н., профессор
Пострелко Валентин Михайлович врач высшей категории, д.м.н., профессор. Имеет большой опыт в лечении зависимостей и психических расстройств. Использует индивидуальный подход к каждому пациенту.

Олександр
29 октября '22г.
Хочу подякувати лікарю Пострелко Валентину Михайловичу за життя, яке він мені дав позбавивши від залежності. Дякую професору і всьому колективу за підтримку і допомогу.
Тетяна
27 октября '22г.
Моя родина висловлює велику благодарність центру “Тверезість та здоров'я”. Завдяки цьому центру мій чоловік не пив 16 років з 2002 року. Зараз приїхали щоб закріпити свого чоловіка у здоровому способі життя. Я щиро бажаю Вашому центру процвітання. Бажаю, щоб родини, в яких було таке нещастя, дійсно про це забули. За ці роки у мого чоловіка виріс авторитет серед друзів та людей, які на нього працюють. Щиро дякую лікарю Пострелку Валентину Михайловичу.
Павло
23 октября '22г.
Дуже радий що існує цей медичний центр, і дуже вдячний лікарю Пострелко Валентину Михайловичу, який врятував моє життя багато років тому а тепер рятує життя моєму синові. Дай Вам Бог здоров’я і довгих років життя!
Ольга Олександрівна
09 октября '22г.
Дуже вдячна центру тверезості та здоров'я за допомогу в лікуванні мого чоловіка. Мій чоловік більше не п'є, до нашої родини прийшли радість і спокій. Дуже вдячні лікарю Пострелко Валентину Михайловичу! Хай Бог дає йому добре здоров'я і все найкраще в житті!
Максим
09 октября '22г.
Дякую персоналу центра і Валентину Михайловичу за допомогу. Раніше вже звертався до вас і не вживав спиртне 6 років. Але із за війни був зрив, так як я опинився у тяжких умовах. Всім миру та здоров’я !
Сергій
04 октября '22г.
Сердечно вдячний колективу центру «Тверезість та здоров’я» за надану мені допомогу в позбавленні алкогольної залежності. Сам я цього зробити не міг, але мені тут допомогли. Більше не п’ю. Бажаю працівникам центру здоров’я, лікарю Валентину Михайловичу подальших успіхів.
Петро
02 октября '22г.
Звернувся в медичний центр «Тверезість та здоров’я» для того, щоб вирішити свої проблеми пов’язані з алкоголем. Дуже вдячний працівникам центру, а саме лікарю Пострелко Валентину Михайловичу за надану мені ефективну допомогу. Зараз в мене все добре, почуваю себе здорово, впевнений в своїх силах, маю хороші плани на майбутнє. Бажаю лікарям, психологам центру здоров’я та успіхів в добрій благородній справі. Щиро дякую !
Віталіна
10 сентября '22г.
Висловлюю глибоку подяку доктору Пострелку Валентину Михайловичу за допомогу моєму чоловіку Валентину. У нас тепер усе гаразд. Щире вам дякую!
Анжела
08 сентября '22г.
Я у 2018 році лікувалася від алкоголю. Відчуваюсь дуже добре. За період, що я не вживаю алкоголь у мене вирішилося дуже багато проблем, в першу чергу зі здоров'ям. Мене почали поважати на роботі, я розрахувалася із боргами, я стала прикладом для своєї дитини. Я дуже задоволена результатом лікування та рекомендую своїм знайомим. Періодично приходжу лише підтримувати результат. Дякую Вам велике!
Віктор
01 сентября '22г.
Вдячний центру “Тверезість та здоров'я” за те, що не вживаю алкоголю 19 (дев'ятнадцять) років. Сьогодні 06.04.19 я привів свого товариша до центру для надання допомоги (кодування). Я впевнений, що співробітники центру допоможуть моєму товаришеві, і він розпочне нове тверезе життя.
Віктор
27 августа '22г.
Лікувався у лікаря Валентина Михайловича. Дуже вдячний за результат, не п’ю 10 років, помолодів, оздоровився. Спасибі велике за увагу , за лікування. Від нас багато людей вилікувалось і всі дуже вдячні. А зараз привезли родича, щоб допомогли і йому. Храни Вас Господь! Спасайте людей і вони будуть вам дуже вдячні. Спасибі!
Сергій
21 августа '22г.
Дякую медичному центру і лікарю Валентину Михайловичу за допомогу батьку, за те що повернули його до сім’ї, чоловіка до жінки, батька до дітей, діда до внуків. Вам здоров’я і натхненя!
Володимир
05 августа '22г.
Дуже дякую Валентину Михайловичу. Відчуваю себе добре, впевнено. Є бажання робити добрі справи.

• 1972 – 1979 г. Куйбышевский медицинский институт им. Д.И. Ульянова, врач-лечебник
  • 1981 г. Харьковский институт усовершенствования врачей. Специализация врач - психиатр
  • 1998 г. Харьковский институт усовершенствования врачей. Специализация врач – нарколог
  • 1990 г. Присуждена ученая степень кандидат медицинских наук.
  • 2010 г. Присуждена научная степень Доктор медицинских наук. ГУ Научный центр радиационной медицины Академии медицинских наук Украины.
  • 2021 г. Присвоено ученое звание Профессора. ЧВУЗ Международная академия экологии и медицины.

• 1989 г. Аттестация Киевский облздравотдел – квалификация врача психиатра.
  • 1995 г. Присвоено ученое звание старший научный сотрудник по специальности психиатрия. Институт сорбции и проблем эндоэкологии НАН Украины.
  • 1998 г. МОЗ. Наркология. Курсы повышения квалификации.
  • 2004 г. МОЗ. Наркология. Курсы повышения квалификации.
  • 2009 г. МОЗ. Наркология. Курсы повышения квалификации.
  • 2014 г. НМАПО им. Шупика. Наркология. Курсы повышения квалификации.
  • 2017 г. Харьков. V национальный конгресс неврологов, психиатров и наркологов Украины “Неврологическая, психиатрическая и наркологическая помощь в Украине: Тенденции развития и современные вызовы”.
  • 2019 г. Департамент охраны здоровья. Курсы повышения квалификации. Наркология. Категория Высшая.
  • 2019 г. Харьков. ХIХ Украинская научно-практичная конференция с международным участием: Довженковские чтения. Когнитивные нарушения при употреблении психоактивных веществ.
  • 2019 г. Тернополь. Научно-практичный симпозиум. Профилактика и факторы риска неврологических, психических и наркологических расстройств.
  • 2021 г. Харьков. ХХI Украинская научно-практическая конференция с международным участием: Довженковские чтения. Употребление психоактивных веществ в период пандемии COVID19.
  • 2021 г. Киев. Международная научно-практическая конференция “Экологическо-гигиенические аспекты здоровья и биобезопасности населения”.

• Член ''Ассоциации неврологов, психиатров и наркологов Украины''

Врач-нарколог, психиатр предосталвяет услуги

• Первичный прийом, консультация.
  • Постановка диагноза.
  • Детоксикационная терапия.
  • Шифрование, кодирование.
  • Коррекция медицинской терапии.
  • Лечение психических расстройств.

Врач-нарколог, психиатр занимается лечением заболеваний

• Алкоголизм.
  • Никотиновая зависимость.
  • Игровая зависимость.
  • Сексуальные нарушения.
  • Посттравматическое стрессовое расстройство у военных и гражданского населения (ПТСР).
  • Растройство сна.