Пострелко Валентин Михайлович

Нарколог, психіатр
лікар вищої категорії
д.м.н., професор
Пострелко Валентин Михайлович лікар вищої категорії, д.м.н., професор. Має великий досвід у лікуванні залежностей та психічних розладів. Застосовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Олександр
Хочу подякувати лікарю Пострелко Валентину Михайловичу за життя, яке він мені дав позбавивши від залежності. Дякую професору і всьому колективу за підтримку і допомогу.
Тетяна
Моя родина висловлює велику благодарність центру “Тверезість та здоров'я”. Завдяки цьому центру мій чоловік не пив 16 років з 2002 року. Зараз приїхали щоб закріпити свого чоловіка у здоровому способі життя. Я щиро бажаю Вашому центру процвітання. Бажаю, щоб родини, в яких було таке нещастя, дійсно про це забули. За ці роки у мого чоловіка виріс авторитет серед друзів та людей, які на нього працюють. Щиро дякую лікарю Пострелку Валентину Михайловичу.
Павло
Дуже радий що існує цей медичний центр, і дуже вдячний лікарю Пострелко Валентину Михайловичу, який врятував моє життя багато років тому а тепер рятує життя моєму синові. Дай Вам Бог здоров’я і довгих років життя!
Ольга Олександрівна
Дуже вдячна центру тверезості та здоров'я за допомогу в лікуванні мого чоловіка. Мій чоловік більше не п'є, до нашої родини прийшли радість і спокій. Дуже вдячні лікарю Пострелко Валентину Михайловичу! Хай Бог дає йому добре здоров'я і все найкраще в житті!
Максим
Дякую персоналу центра і Валентину Михайловичу за допомогу. Раніше вже звертався до вас і не вживав спиртне 6 років. Але із за війни був зрив, так як я опинився у тяжких умовах. Всім миру та здоров’я !
Сергій
Сердечно вдячний колективу центру «Тверезість та здоров’я» за надану мені допомогу в позбавленні алкогольної залежності. Сам я цього зробити не міг, але мені тут допомогли. Більше не п’ю. Бажаю працівникам центру здоров’я, лікарю Валентину Михайловичу подальших успіхів.
Петро
Звернувся в медичний центр «Тверезість та здоров’я» для того, щоб вирішити свої проблеми пов’язані з алкоголем. Дуже вдячний працівникам центру, а саме лікарю Пострелко Валентину Михайловичу за надану мені ефективну допомогу. Зараз в мене все добре, почуваю себе здорово, впевнений в своїх силах, маю хороші плани на майбутнє. Бажаю лікарям, психологам центру здоров’я та успіхів в добрій благородній справі. Щиро дякую !
Віталіна
Висловлюю глибоку подяку доктору Пострелку Валентину Михайловичу за допомогу моєму чоловіку Валентину. У нас тепер усе гаразд. Щире вам дякую!
Анжела
Я у 2018 році лікувалася від алкоголю. Відчуваюсь дуже добре. За період, що я не вживаю алкоголь у мене вирішилося дуже багато проблем, в першу чергу зі здоров'ям. Мене почали поважати на роботі, я розрахувалася із боргами, я стала прикладом для своєї дитини. Я дуже задоволена результатом лікування та рекомендую своїм знайомим. Періодично приходжу лише підтримувати результат. Дякую Вам велике!
Віктор
Вдячний центру “Тверезість та здоров'я” за те, що не вживаю алкоголю 19 (дев'ятнадцять) років. Сьогодні 06.04.19 я привів свого товариша до центру для надання допомоги (кодування). Я впевнений, що співробітники центру допоможуть моєму товаришеві, і він розпочне нове тверезе життя.
Віктор
Лікувався у лікаря Валентина Михайловича. Дуже вдячний за результат, не п’ю 10 років, помолодів, оздоровився. Спасибі велике за увагу , за лікування. Від нас багато людей вилікувалось і всі дуже вдячні. А зараз привезли родича, щоб допомогли і йому. Храни Вас Господь! Спасайте людей і вони будуть вам дуже вдячні. Спасибі!
Сергій
Дякую медичному центру і лікарю Валентину Михайловичу за допомогу батьку, за те що повернули його до сім’ї, чоловіка до жінки, батька до дітей, діда до внуків. Вам здоров’я і натхненя!
Володимир
Дуже дякую Валентину Михайловичу. Відчуваю себе добре, впевнено. Є бажання робити добрі справи.

• 1972 – 1979 р. Куйбишевський медичний інститут ім. Д.І. Ульянова, лікар
  • 1981 р. Харьківський інститут удосконалення лікарів. Спеціалізація лікар – психіатр
  • 1998 р. Харківський інститут удосконалення лікарів. Спеціалізація лікар – нарколог
  • 1990 р. Присуджено вчений ступінь кандидат медичних наук.
  • 2010 р. Присуджено науковий ступінь Доктор медичних наук. ДУ Науковий центр радіаційної медицини Академії медичних наук України.
  • 2021 р. Присвоєно вчене звання Професора. ПВНЗ Міжнародна академія екології та медицини.

• 1989 р. Атестація Київський облздороввідділ – кваліфікація лікаря психіатра.
  • 1995 р. Присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника зі спеціальності психіатрія. Інститут сорбції та проблем ендоекології НАН України.
  • 1998 р. МОЗ. Наркологія. Курси підвищення кваліфікації.
  • 2004 р. МОЗ. Наркологія. Курси підвищення кваліфікації.
  • 2009 р. МОЗ. Наркологія. Курси підвищення кваліфікації.
  • 2014 р. НМАПО ім. Шупика. Наркологія. Курси підвищення кваліфікації.
  • 2017 р. Харків. V національний конгрес неврологів, психіатрів та наркологів України “Неврологічна, психіатрична та наркологічна допомога в Україні: Тенденції розвитку та сучасні виклики”.
  • 2019 р. Департамент охорони здоров'я. Курси підвищення кваліфікації. Наркологія. Категорія Вища.
  • 2019 р. Харків. ХIХ Українська науково-практична конференція з міжнародною участю: Довженківські читання. Когнітивні порушення при вживанні психоактивних речовин.
  • 2019 р. Тернопіль. Науково-практичний симпозіум. Профілактика і чинники ризику неврологічних, психічних та наркологічних розладів.
  • 2021 р. Харків. ХХI Українська науково-практична конференція з міжнародною участю: Довженківські читання. Вживанная психоактивних речовин в період пандемії COVID19.
  • 2021 р. Київ. Міжнародна науково-практична конференція “Екологічно-гігієнічні аспекти здоров’я та біобезпеки населення”.

• Член ''Асоціації неврологів, психіатрів і наркологів України''

Лікар-нарколог, психіатр надає послуги

• Первинний прийом, консультація.
  • Постановка діагнозу.
  • Детоксикаційна терапія.
  • Шифрування, кодування.
  • Корекція медичної терапії.
  • Лікування психічних розладів.

Лікар-нарколог, психіатр займається лікуванням захворювань

• Алкоголізм.
  • Тютюнова залежність.
  • Ігрова залежність.
  • Сексуальні порушення.
  • Посттравматичний стрессовий розлад у військових і цивільного населення (ПТСР)
  • Розлад сну.