Бевз Ірина Борисівна

Пульмонолог
Пульмонолог Бевз Ірина Борисівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні органів дихальної системи. Надає повну консультацію щодо стану верхніх та нижніх відділів дихальної системи. Проводить діагностику та лікує бронхіт, бронхіальну астму, пневмонію. Практикує декортикацію легенів, що допомагаю звільнити легені від плевральних сполучнотканинних зрощень. Спеціалізується на бронхографії та трахеотомії. Проводить взяття плевральної пункції та пункційну біопсію легенів. Дікує медикаментозно та фізіотерапевтично. Надає подальшу консультацію після виздоровлення пацієнта.

Віктор М.
11 января '17г.
Завдяки курсу лікування, призначеному Іриною Борисівною, у мене зараз немає проблем з диханням. Це таке полегшення! Велике спасибі лікарю!

• Закінчила Ужгородський державний університет, пройшла спеціалізацію за фахом «Пулмонологія»