КТ стопы или кисти в Киеве (метро Лукьяновская)

КТ кисті 1300 грн
КТ стопи 1300 грн
КТ кисті з контрастним підсиленням 2900 грн
КТ гомілкостопу / стопи з контрастним підсиленням 2900 грн

Сб Вс
Альона
Все сподобалось, відмінна фахівець. Розпитала, обстежила, надала поради і рекомендації. Які почали допомагати уже за декілька днів. Окремо можу виділити уважність фахівця, вона відповіла на всі запитання. Усім задоволена! Дякую!
Мама
Мені дуже сподобався професійний, позитивний підхід. Я прийшла з діагнозом, після відвідин, іншої клініки. Лікар Лікар запевнив мене, що все буде добре. Після обстеження, фахівець спростувала попередній діагноз, пояснивши чому. Дякую!
Дуже професійний лікар. Порадив як правильно чинити в тій чи іншій ситуації, все трепетно, та доступно. Призначив дообстеження, виписала таблетку, не з дорогих, але хороші. Ми залишилися задоволені, будемо і далі звертатися!
Ірина Ш.
Мені все сподобалося. Лікар добре все пояснив, значно краще ніж у попередніх лікарів, які тільки призначали лікування і нічого не пояснювали. Прийом був тривалий. Я залишилася задоволена. Все пройшло на найвищому рівні!. Буду рекомендувати.
Євгеній
Лікар, все доступно пояснила і призначила лікування. Яке, вже через тиждень, дало перші результати. Крім того, що лікар, дуже кваліфікований фахівець, вона ще й дуже приємна у спілкуванні людина! Неодмінно прийду на повторний прийом!
19.04.2017
Прекрасний, компетентний лікар. Проконсультувала з кількох питань, включаючи і не зовсім прямо по спеціалізації. Нічого не "впарюють", рекомендувала все по суті. Результати я помітила вже через кілька днів! Все дуже сподобалось!
Отделение клиники «Гармония здоровья» на правом берегу имеет широкую специализацию, занимается диагностикой и лечением патологий во всех сферах медицины. Филиал работает с 2014 года. Специалисты клиники предоставляют следующие услуги: массаж различных видов; лабораторные анализы: мочи; крови; спермограмма; копрограмма. ультразвуковая диагностика; послеоперационная реабилитация; выявление онкологических заболеваний.
6,7
Киев ул. Багговутовская, 1
м.Лукьяновская
  • КТ кисті 1 300
  • КТ стопи 1 300
  • КТ кисті з контрастним підсиленням 2 900
  • КТ гомілкостопу / стопи з контрастним підсиленням 2 900
Диагностические центры "Диагност КТ"
Киев пер. Нестеровский, 13/19
м.Лукьяновская24 11 м.Золотые ворота22 7
Медицинский центр "Диагност КТ" специализируется на проведении компьютерной томографии. Он удобно расположен в здании поликлиники при областной больнице №2 г. Киева. Сканирование выполняется с использованием 16-слойного спирального томографа Philips Brilliance IDT. Эффект томографии с контрастом дает двухколбовый инжектор Medrad Stellant Dual.
  • КТ стопы 1 050
  • КТ кисти 1 050