Олексюк-Нехамес Алла Григорівна

Невролог, нейрофізіолог
лікар вищої категорії
кандидат медичих наук
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ЦНС. Веде плановий прийом пацієнтів. Проводить оцінку загального стану ЦНС, лікує неврози та неврити, займається відновленням сну. Спеціалізується на патологічних змінах головного мозку. Проводить нейрофізіологічні дослідження.

Лікар працює в клініках:
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9 р.Шевченківський

Вера
Я учительница начальных классов. А современные дети, со своим не послушанием, и в некоторых моментах, упущением воспитания, негативно влияют на мою нервную систему. У меня ухудшился аппетит, начал дергаться левый глаз, валерьянку я пила флаконами. Только лечение опытного невролога Аллы Григорьевны, помогли мне улучшить свое самочувствие, укрепить свою нервную систему.

• 1995р.— закінчила Львівський державний медичний інститут «Дружби народів», факультет лікувальної справи.
  • 1996–1998рр.— інтернатура на базі Львівської обласної клінічної лікарні, на базі Львівського державного медичного інституту «Дружби народів», сертифікат «Невролога».