Клініки неврології в Ужгороді

Можливо, вас цікавлять лікарі неврологи
Виклик лікаря-невролога додому 1000 грн
Знайдено 2 клініки

Токмакова Кароліна Юріївна
Дуже сподобалася професіоналізм лікаря геніколога Пузако. Уважно, обережно і дуже тактовно із турботою про здоров'я пацієнта, запропонувала низку аналізів та ліки для зняття дискомфорту
Мар'яна
Щиро вдячні Гецко Наталії за нашого синочка ми дуже вам вдячні ви професіонал своєї роботи яка вірила що все вийде і вагітность наступила Ще хочу подякувати Цмур Ольга яка вела мою вагітнось дякую вам що зберегли нам синочка щиро дякую всьому персоналу які вірили в нас
Marjnka vovchok
Щиро вдячні Гецко Наталії за нашого синочка ми дуже вам дякуємо професіонал своєї роботи якій довіряєш і знаєш що все буде добре яка вірила і знала що наша вагітность наступить. Ольга Цмур дякую вам за збереженя вагітності якби не ви яб так і недоносила синочка ви доклали всіх зусьль щоб ми дійшли до фінішу щиро дякую всьому персоналу за підтримку віру ви справжні професіонали дякую вам
Тетяна
Бистро и хорошо обслужили: без шума и пыли
9,8
Акції
Ужгород вул. Д. Богуславського 4
Медичний центр "ОН Клінік Ужгород" — це вузькопрофільний медичний заклад, який спеціалізується на безопераційних і безболісних методиках лікування проктологічних, урологічних, гінекологічних, дерматологічних та трихологічних захворювань. В медичному центрі працюють провідні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Приймає лікар: Шамаєв Юрій Євгенович
  • Консультація невролога 500
  • ОНЛАЙН Консультація невролога 500
  • Виклик лікаря-невролога додому 1 000
Medicover
Ужгород вул. Вилмоша Ковача, 17 (кол. ул. Белинского)
Медичний центр Medicover в місті Ужгород спеціалізований на лікуванні жіночого здоров’я, головні напрямки роботи — гінекологія, терапія, урологія. В медичному центрі працюють кваліфіковані лікарі, серед яких кандидати медичних наук.