Лікування безпліддя (Лечение бесплодия)

Безпліддя – це проблема, яка є актуальною для багатьох жінок. Соціологи говорять про те, що репродуктивне здоров'я жінок – це основа благополуччя цілих держав. 2015 року офіційно зареєстровано близько 80 мільйонів бездітних пар, які не можуть зачати дитину.
Безпліддя
Багато безплідних людей упокорюються з бідою, сублімують нереалізоване батьківське кохання в інші життєві сфери. Інші наважуються на усиновлення або вдаються до послуг сурогатних матерів. Але фахівці радять таким людям не опускати руки, адже за допомогою інноваційних медичних технологій можна успішно вирішити проблему.
Якщо сімейна пара веде регулярне статеве життя протягом року, не користується контрацептивами та запліднення не настає, то це привід звертатися до лікаря.
Якщо жінці за 35 років, і протягом півроку після спроб зачаття вона не може завагітніти, то це також серйозна нагода звернутися до репродуктолога. Ризик безплідності дуже зростає у зрілому віці. Гінекологи рекомендують планувати вагітність до 30 років, після цього вікового рубежу шанси стати матір'ю знижуються з кожним роком, оскільки кількість фолікулів стрімко скорочується. Після 35 років знижується також їх якість.
Перед тим, як призначити лікування пацієнтки, лікар оцінює стан її яєчників, маткових труб, призначає аналізи на гормони, венеричні захворювання, сечостатеві інфекції. Чоловік повинен також пройти повне обстеження. Обов'язковий аналіз спермограми (виявляється якість сперми і визначаються причини, що згубно впливають на спермогенез). Лікарі призначають тести, які допоможуть виявити імунологічну та біологічну сумісність чоловіка та дружини, щоб уникнути хромосомних патологій плода.
Клініка лікування безпліддя
Клініки репродуктивного здоров'я пропонують безліч варіантів для вирішення проблеми безпліддя. Багато хто з них надає послуги за дуже прийнятними цінами, тому лікування безплідності може дозволити собі сім'я навіть із дуже скромними доходами. Сучасна репродуктивна медицина розвивається з кожним днем, тому шанси стати батьками є практично кожна пара. Найнадійнішим і найпопулярнішим методом лікування є екстракорпоральне запліднення або ЕКЗ. Ця процедура включає:
- Стимуляція овуляції
- Контроль за дозріванням фолікулів
- Забір сперми та яйцеклітин
- Запліднення в лабораторії
- Контроль зростання ембріонів
- Перенесення зародків у матку
Всі етапи ЕКЗ відбуваються за стандартними правилами, але при його застосуванні враховують індивідуальні особливості організму. За статистикою, понад 40 пар зі ста внаслідок цього методу стають батьками. Популярним методом штучного запліднення є ІКСІ. Цей метод має на увазі введення сперматозоїда в яйцеклітину. ICSI часто поєднують з ЕКО у разі чоловічої безплідності. У 1999 році вчені винайшли аналог ICSI – ІМСІ, який успішно застосовується у сучасній репродуктивній медицині. Щоб уникнути оцінки ризику аномалій у ембріона, застосовують такі методики як PGD і CGH, які визначають патології у зародка ще до того, як він буде поміщений у маткову порожнину. Вищеописані два методи допомагають у тих випадках, коли існує ризик викидня та генетичної несумісності подружжя.
Ваш запит успішно відправлено!
У найближчий час з Вами зв'яжеться специаліст
call-центра і уточнить всі питання.
Діагноз "безпліддя" - це не страшний вирок, а хвороба, яку можна вилікувати. Не варто здаватися і зневірятися, найкращим виходом із ситуації буде звернення до центрів репродуктивної медицини, де досвідчені фахівці зможуть надати допомогу.
Переклад російською мовою:
Бесплодие – это проблема, которая актуальна для многих женщин. Социологи говорят о том, что репродуктивное здоровье женщин - это основа благополучия целых государств. В 2015 году официально зарегистрировано около 80 миллионов бездетных пар, которые не могут зачать ребенка.
Бесплодие
Многие бесплодные люди смиряются с бедой, сублимируют нереализованную родительскую любовь в другие жизненные сферы. Другие решаются на усыновление либо прибегают к услугам суррогатных матерей. Но специалисты советуют таким людям не опускать руки, ведь с помощью инновационных медицинских технологий можно успешно решить проблему.
Если семейная пара ведет регулярную половую жизнь в течение года, не пользуется контрацептивами и оплодотворение не наступает, то это повод обращаться к врачу.
Если женщине за 35 лет, и в течение полугода после попыток зачатия она не может забеременеть, то это также серьезный повод обратиться к репродуктологу. Риск бесплодия очень возрастает в зрелом возрасте. Гинекологи рекомендуют планировать беременность до 30 лет, после этого возрастного рубежа шансы стать матерью снижаются с каждым годом, так как количество фолликулов стремительно сокращается. После 35 лет снижается также и их качество.
Перед тем как назначить лечение пациентки, врач оценивает состояние ее яичников, маточных труб, назначает анализы на гормоны, венерические заболевания, мочеполовые инфекции. Супруг должен также пройти полное обследование. Обязателен анализ спермограмма (выявляется качество спермы и определяются причины, губительно влияющие на спермогенез). Врачи назначают тесты, которые помогут выявить иммунологическую и биологическую совместимость мужа и жены, чтобы избежать хромосомных патологий плода.
Клиника лечения бесплодия
Клиники репродуктивного здоровья предлагают множество вариантов для решения проблемы бесплодия. Многие из них оказывают услуги по весьма приемлемым ценам, поэтому лечение бесплодия может позволить себе семья даже с очень скромными доходами. Современная репродуктивная медицина развивается с каждым днем, поэтому шансы стать родителями есть практически у каждой пары. Самым надежным и популярным методом лечения является экстракорпоральное оплодотворение или ЭКО. Эта процедура включает в себя:
- Стимуляция овуляции
- Контроль над созреванием фолликулов
- Забор спермы и яйцеклеток
- Оплодотворение в лаборатории
- Контроль роста эмбрионов
- Перенос зародышей в матку
Все этапы ЭКО происходят по стандартным правилам, но при его применении учитывают индивидуальные особенности организма. По статистике, более 40 пар из ста в результате данного метода становятся родителями. Популярным методом искусственного оплодотворения является ИКСИ. Этот метод подразумевает введение сперматозоида в яйцеклетку. ICSI часто сочетают с ЭКО в случае мужского бесплодия. В 1999 году ученые изобрели аналог ICSI - ИМСИ, который успешно применяется в современной репродуктивной медицине. Чтобы избежать оценки риска аномалий у эмбриона, применяют такие методики как PGD и CGH, которые определяют патологии у зародыша еще до того, как он будет помещен в маточную полость. Вышеописанные два метода помогают в тех случаях, когда существует риск выкидыша и генетической несовместимости супругов.
Диагноз "бесплодие" - это не страшный приговор, а болезнь, которую можно вылечить. Не стоит сдаваться и отчаиваться, лучшим выходом из ситуации будет обращение в центры репродуктивной медицины, где опытные специалисты смогут оказать помощь.







