Лікування жирової хвороби печінки в Києві (Печерський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гепатологи в Печерському районі

Протягом року безпокоять головні болі , звернулась в Аксімед, де невролог направив мене зробити УЗД голови і шиі . Дослідження проводив Помиткін А. А. Хочу висловити велику подяку . Лікар був дуже чуттєвий , розказав в чому причина головних моїх болів і успокоів , що все це лікується. Дякую вам велике
Марья
Відмінний фахівець. Ходила моя мама. Все докладно розповіла, навіть у деяких моментах показала відео. Швидко з'ясувала причину болю. Розповіла, як лікуватися та надала багато слушних порад. Дуже задоволена! Прийдемо повторно!
Янина
Лікар, дуже сподобався! Професіонал своєї справи. Дуже уважно підходить до вирішення всіх питань. Прийомом залишилася задоволена! Призначення ефективні та допомагають. Зараз почуваю себе значно ліпше! Рекомендую спеціаліста!
Філіпп
Дідусь попрохав написати слова подяки лікарю, хірургу, В.М. Харитончуку, який своєю працею подовжує продуктивне життя людям! Дідусю потрібно було накладати постійний катетер, так як були затримки в сечоспусканні. А це дуже великі незручності, цей процес потребує постійного догляду. Після операції енуклеації простати дідусь повернувся до свого звичного життя, зустрічається із друзями, сам себе обслуговує. Він задоволений, а від цього щасливі і ми!

На жаль,

за напрямком "Лікування жирової хвороби печінки" лікарень та діагностичних центрів в Києві в Печерському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!Біля метро У районах міста
8,2
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3 , Левобережний масив
м.Лівобережна (10 2 )м.Дарниця (26 10 )
Київ вул. Миропільська, 15 Б
р.Дніпровський
Київ вул. Героїв Севастополя, 30
м. Берестейська (41 19 )м.Шулявська (43 20 )
Київ вул. Дмитрівська, 69 (блок 5, 1 поверх)
м.Лук'янівська (14 5 )м.Університет (24 8 )м.Площа Незалежності (45 17 )