Сторінка 3. Лікарі хірурги в Києві (метро Вокзальна)

Добрый день ! Хотела бы с вами поделиться своей историей и рассказать о людях, спасших мою жизнь. Моя история, началась около 4 лет назад, когда у меня начались проблемы с менструальным циклом ( на тот момент мне было 38 лет). При обследовании мне проведено МРТ головного мозга и выявлены краниофарингиомы. Эндокринологи назначили мне Алактин , который я регулярно принимала. Раз в год я делала МРТ и размер кист оставался прежним. С марта 2019 г. у меня появилась апатия, постоянная сонливость, отсутствие сил. Я приходила с работы и ложилась спать, делать ничего не хотела. Я не понимала , что со мной происходит . Муж отвел меня на плановое МРТ, где врачи увидели увеличение кист в 2 раза. Эндокринологи увеличили мне дозу Алактина до максимальной. Так мы пытались добиться уменьшения размера кист. Однако мое состояние ухудшалось. А муж , не говоря мне, постепенно искал нейрохирурга. 28 мая мы были в институте нейрохирургиии у Паламаря Ореста Игоревича. Принял очень хорошо. Подробно все рассказал и сказал, что меня надо оперировать. Операция шла 6 часов, опухоль удалили полностью. Через неделю мне сняли швы. Хочу выразить искреннюю благодарность за мастерски проведенную операцию! Я безумно Вам благодарна за сохраненную мне ЖИЗНЬ!
12 липня '19 г.
Один из лучших детских хирургов в городе Киеве Андрей Сергеевич Бобков. Очень толковый специалист. Неоднократно с дочкой обращались к нему за помощью (недалеко живем, а ребенок не может без приключений). Очень профессиональное отношение к своей роботе и чуткое отношение к своим маленьким пациентам. Спасибо за все, что вы для нас сделали.
27 березеня '19 г.
Данил
Удалял мне полипы в носу. Операция проведена без сучка без задоринки. Нос дышит. Высший класс!
04 грудня '16 г.
Алла
Могу сказать о нем только хорошее, знает толк в своей работе
29 липня '16 г.
Нейрохірург
Лікар-нейрохірург вищої категорії, спеціалізується на виконанні хірургічних втручань при патологіях головного і спинного мозку, інсульті, аневризмах, злоякісних новоутвореннях. Має науковий ступінь кандидата медичних наук.
Київ пр-т Валерія Лобановського, 17 (пр-т Червонозоряний) м.Вокзальна3914м.Деміївська5618м.Олімпійська5921
Дитячий хірург
21 рік досвіду
Доктор спеціалізується на невідкладної хірургії дитячого віку. Володіє лапароскопічними методами виявлення і терапії хірургічних патологій у дітей. Бере участь в конференціях і семінарах. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Консультація от 580 грн.
Хірург, маммолог
Лікар займається діагностикою та оперативним лікуванням різних захворювань. Виконує малоінвазивні хірургічні втручання. Проводить невідкладні і планові операції. Спостерігає пацієнтів після проведених втручань, знімає шви і накладає пов'язки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Хірург, онколог
Хірург, УЗД-фахівець
Лікар хірург. Надає послуги в оперативному і терапевтичному лікуванні захворювань внутрішніх органів. Закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.
Уролог, Хірург, Мамолог, Онколог
Викликати лікаря додому
Лікар Козій Олександр Григорович - уролог, хірург. Спеціалізується в мамології. Онколог з досвідом роботи 6 років. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Проводить складну оперативну корекцію. Допомагає чоловікам відновити еректильну функцію. Спеціалізується на сучасних методах усунення запальних процесів сечостатевої системи. Надає кваліфіковану допомогу в питаннях мастопатії та інших захворювань молочних залоз.
Хірург, Флеболог
Лікар спеціалізується на судинних патологіях. Проводить комплексну терапію хронічних хвороб. Спеціалізується на консервативному і оперативному лікуванні варикозного розширення вен, флебіту, тромбозу, патологій вен малого таза і кровотеч. Приймає в плановому і екстреному порядку.
Невролог
Викликати лікаря додому
Палінська Вікторія Ігорівна спеціалізується на лікуванні розсіяного склерозу, м'язової дистрофії, черепно-мозкових і травм спинного мозку. Лікує інсульти і постінсультні стану, хронічні порушення кровотоку, хвороба Альцгеймера, ревматизм, ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак. Доктор також надає послуги з лікування хронічного бронхіту, альвеолита, гастриту, ентеро-коліту, гломерулонефриту, пієлонефриту, цукрового діабету, зоба, міоми матки, безпліддя. Веде дітей з ДЦП, аутизмом, епілепсією. Є автором багатьох наукових робіт, в тому числі патентів і авторських прав.
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський
Хірург
Лікар-хірург, має вищу кваліфікаційну категорію. Займається як безпосередньо проведенням оперативних втручань, включаючи лікувальні та діагностичні маніпуляції, так і консультативною діяльністю, в яку, в свою чергу, входять індивідуальні огляди і обговорення доцільності та особливостей проведення передбачуваної хірургічної операції виходячи з показників здоров'я пацієнта.
Уролог, дитячий уролог, хірург, УЗД-фахівець
Доктор Дмитрик Іван Ярославович спеціалізується в області урології, хірургії, УЗ-діагностики сечовивідної системи. Проводить прийом і огляд пацієнтів, виконує діагностику, призначає терапію. Має навички виконання малоінвазивних хірургічних операцій.
Консультація 2000 грн.
Київ вул. Бульварно-Кудрявська, 34 Г м.Університет176м.Вокзальна199