Сторінка 2. Лікарі ендокринологи в Києві (Солом'янський район)

Когда услышала от Юлии Николаевны, что и с сахарным диабетом можно полноценно жить, не поверила. Я думала: это все – приговор. Спасибо ей, что научила меня с этим жить.
11 березеня '19 г.
Ирина Григорьевна очень доброжелательна. Как врач мне понравилась. Вежливо и грамотно все разъяснила, успокоила. Лекарства назначила не дорогие. Анализов лишних не назначала, за что я ей очень благодарна.
07 квітня '17 г.
Ендокринолог
Доктор Чикалова Ірина Григорівна, кандидат медичних наук, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на питаннях що стосуються ендокринології. Займається лікуванням ендокринних захворювань, проводить терапію і профілактику захворювань щитовидної залози і гормональних порушень. Надає консультації пацієнтам, хворим на цукровий діабет, захворюваннями які викликані синдромом дефіциту кальцію.
Ендокринолог
Проводить прийом та лікування пацієнтів з ендокринними захворюваннями (хвороби щитоподібної залози, паращитоподібних залозцукровий діабет 1 і 2 типу, гіпоталамо-гіпофізарної системи (пролактинома тощо), йододефіцитні стани)
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ вул. Володимира Брожки (колиш. Кіровоградська), 112/40 м.Деміївська308м. Васильківська2610м.Либідська507
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів з ендокринологічними захворюваннями. Підбирає дієту. Лікує аутоімунний тиреоїдит, дифузний зоб, гіпотиреоз при вагітності, ожиріння, метаболічний синдром, цукровий діабет та інші хвороби.
Записатися на прийом5 онлайн записів