Сторінка 2. Лікарі педіатри в Києві (Шевченківський район)

Хороша людина, та справжній професійний лікар! Не так давно нам довелося звернутися до неї за допомогою! Залишилися цілком задоволені консультацією та відношенням до дитини. Хочемо побажати наснаги у цій нелегкій праці. Рекомендуємо!
08 березеня '20 г.
Олена
У нас є чудовий лікар-педіатр, це Оксана Валентинівна! Просто чудовий лікар, щира та ввічлива людина, справжній знавець та професіонал у своїй роботі. Дуже часто доводить звертатися до неї за допомогою. Завжди задоволені результатами.
21 березеня '20 г.
Люся
Проходила лечение у Замковой Ларисы Васильевны от аллергии. После назначенного ею лечению аллергия отпустила меня в тот же вечер. Смогла правильно поставить диагноз и назначить правильное лечение. Выражаю благодарность доктору.
18 липня '18 г.
Дарина
Ребенок мучился бронхитами практически с самого рождения. И все заболевания заканчиваются недельным пребыванием в больнице. По совету знакомой я обратилась к Ларисе Васильевне. Доктор назначил нам анализы , и вообще выяснилось что у ребенка аллергия на шерсть , что и вызывает бронхиты и пневмонии. Теперь убираем из дома животных и надеемся наш малыш не будет болеть. Спасибо замечательному доктору.
30 червеня '18 г.
Алерголог, Пульмонолог, Педіатр
Лікар педіатр, алерголог вищої категорії професійної кваліфікації, надає послуги в діагностуванні і лікуванні пацієнтів в умовах стаціонару. Спеціалізується на терапії алергічних патологій (алергічного Реніта, алергічної бронхіальної астми) і імунодефіцитних станів. Допомагає пацієнтам в лікуванні бронхіту, ГРВІ, пневмонії, грипу, кору, краснухи. Замкова Лариса Василівна має великий досвід в лікуванні гастриту, кон'юнктивіту, екземи і сінної лихоманки.
Педіатр
У компетенції лікаря проведення профілактичних оглядів, патронаж дітей до 1 року, вакцинація всіх вікових груп, розробка індивідуального графіка при порушенні календаря щеплень. Займається лікуванням захворювання верхніх і нижніх дихальних шляхів, патологій шлунково-кишкового тракту, інфекційних захворювань дитячого віку. 1 патент, більше 10 наукових статей міжнародних журналах
Педіатр, алерголог
Педіатр-алерголог спеціалізується на дослідженнях гіперреакції імунної системи на зовнішні подразники у дітей. Консультує в якості обох спеціальностей. Проводить комплексні огляди, робить алергічні проби. Займається лікуванням всіх видів алергічних реакцій, включаючи шкірні висипання, свербіж, набряки і риніти. Також лікує бронхіальну астму.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Педіатр, кардіоревматолог дитячий
Лікар займається лікуванням дитячих хвороб, у тому числі серцево-судинні.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Педіатр, дієтолог, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань, як ГРВІ, гострі захворювання травної, сечостатевої, бронхо-легеневої систем у дітей. Здійснює патронаж новонароджених та дітей до 2-х років.
Сімейний лікар
Чому я працюю лікарем? Тому що мене завжди захоплювали можливості людського організму, медицина як наука в цілому, а також можливість поліпшувати рівень життя людей шляхом покращення їх самопочуття, зменшення болю та налагодження роботи організму.
Консультація Тільки онлайн - 350
Педиатр
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням гострих і хронічних патологій у дітей. Здійснює патронаж дітей до 1 року. Консультує з питань вакцинації, догляду, харчування та профілактики хвороб у дітей. Систематично бере участь в конференціях з педіатрії.
Консультація от 580 грн.
Викликати лікаря додому
Лікар проводить консультативний прийом дітей в клініці і на виїзді. Здійснює патронаж дітей з народження. Складає індивідуальні графіки вакцинації, лікує інфекційні захворювання, харчові отруєння, ГРВІ, гастрит і атопічний дерматит.
Консультація от 580 грн.
Педіатр
Лікар-педіатр Омельченко Людмила Василівна займається діагностикою та лікуванням хвороб у дітей. Використовує сучасні методи лабораторної діагностики. Також надає анестезіологічне забезпечення оперативних втручань у дітей.