Сторінка 2. Лікарі психологи в Києві (метро Лук'янівська)

Егор
Обращались неоднократно к Кравченко Нине всей семьей. Очень хороший специалист, мастер своего дела. Благодаря ее помощи мы преодолели множество проблем в нашей жизни.
13 липня '18 г.
Кравченко Ніна допомогла мені подолати безсоння. Її консультації та дієві поради допомогли мені позбавиться проблеми. Щиро дякую за допомогу. Рекомендую даного спеціаліста.
08 липня '18 г.
Системний і сімейний терапевт
Доктор Кравченко Ніна надає пацієнтам послуги сімейного психотерапевта. Проводить консультації пацієнтам з особистісними і внутрісімейними проблемами. Дає оцінку психологічному стану пацієнта, його здатності адаптуватися до зовнішніх впливів, займається корекцією депресивного стану, страхів і комплексів. Успішно допомагає подолати безсоння.
Лікар-психолог, дитячий психолог, психотерапевт по роботі з дітьми та батьками в гуманістичному підході
Лікар проводить сеанси психотерапії для дітей та їхніх батьків. Лікує дитячі неврози та реакції невротичного типу, тривожність та дитячі страхи. Працює з труднощами у дитячо-батьківських відносинах, дитячими травмами. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах з психології.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Психіатр
Викликати лікаря додому
Психолог
Спеціаліст надає психологічну допомогу при особистісних проблемах (невпевненість у собі, занижена самооцінка, складності у відносинах, вікові кризи), складнощах у роботі та емоційному виснаженні. Консультує менеджерів/управлінців з питань успішної роботи з командою. Працює з вигорянням та внутрішніми конфліктами.
Психолог, когнітивно-поведінковий консультант. Спеціаліст з профорієнтаційного консультування, психодіагност.
Спеціаліст займається індивідуальним психологічним консультуванням дорослих та підлітків. Працює з профорієнтацією. Допомагає при складностях у комунікації та стосунках. Працює з професійним вигорянням, невпевненістю в собі та депресивними станами.
Консультація 2000 грн.