Сторінка 3. Лікарі косметологи в Києві (метро Лук'янівська)

Катерина
Дуже вдячна лікарю! Я залишилася абсолютно задоволена. Лікар компетентний не лише у своїй галузі, а й в суміжних. Надав вичерпну консультацію, та призначив доступне лікування. Я розраховувала що ціна за ліки буде більш суттєвою. Але вони справді допомагають. Рекомендую!
19 січня '20 г.
Варвара
Уже давно хожу к данному косметологу. Ирина прекрасный специалист, а главное очень любит свою работу и пациентов. Всегда ухожу от врача только в хорошем настроение. Однозначно рекомендую такого специалиста!
12 лютого '17 г.
Зоя
Кожа чистенькая, внешний вид радует) рекомендую косметолога
24 жовтня '16 г.
Катерина
Хороший специалист, дала отличные рекомендации.
17 жовтня '16 г.
Косметолог
Лікар-косметолог займається діагностикою різних типів шкіри, виконує основні косметичні процедури, проводить терапію шкірних захворювань (вугрової висипки, гіперпігментації, акне). Володіє технікою мікродермабразії, биоревитализации, мезотерапії.
Дерматовенеролог, косметолог
Проводить первинну консультацію пацієнтів, комплексну чистку, лазерне лікування шкірних захворювань. Володіє навичками дерматоскопія, тріхоскопіі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Косметолог-дерматолог
Володіє усіма техніками ін'єкційної, апаратної косметології - SMAS, RF, Radiesse, мезотерапія, усі види пілінгів, лазерне омолодження та багато інших процедур.
Косметолог
Доктор Полджян Люсина спеціалізується в косметології. Надає послуги консультації, діагностичних досліджень і лікувально-профілактичних процедур. Проводить пілінги і чищення особи. Робить колагенові маски. Виконує підшкірні ін'єкції гіалуронової кислоти з метою омолоджуючого ефекту. Також практикує мезотерапию.
Косметолог
Лікар-косметолог, проводить різні процедури з використанням лазера (пілінг, епіляція чутливих зон, омолодження шкіри). Консультує пацієнтів в питаннях застосування місцевих анестетических засобів при проведенні лазерних процедур.
Косметолог
Світлана Олексіївна лікар-косметолог, спеціалізується на проблемах шкіри обличчя. Робить процедури по омолодженню шкіри, усунення вугрової висипки і сухості шкіри. Доктор займається проведенням Кріоліфтінг, міостімуляциі і електропараціі.
Косметолог
Косметолог, займається лазерною косметологією. Надає послуги з омолоджування шкіри, усунення недоліків шкіри, проводить епіляцію, кавітацію, лікування оніхомікозу, RF ліфтинг.
Косметолог
Лікар-косметолог, спеціалізується на хімічній чистці і пілінг особи. Робить процедури спрямовані на усунення різних недоліків шкіри, займається омолодженням шкіри.