Сторінка 2. Лікарі ендокринологи в Києві (метро Харківська)

Была на приеме в гастроэнтеролога Латыш Н.О. Очень внимательный и приятный доктор. Очень благодарна!
30 січня '18 г.
Алла Ив.
Второй раз посещала доктора – Латыш Н.О, очень рада что нашла этого врача. Доктор очень внимательный, дает дельные рекомендации. Очень рекомендую. Спасибо!
15 січня '18 г.
Анна А.
Посетила сегодня доктора гастроэнтеролога – Латыш Н.О. Спасибо доктору за внимательный осмотр, детальную и понятную консультацию, индивидуально подошла к проблеме, дала дельные рекомендации. Рекомендую!
19 листопада '17 г.
Делала УЗИ в центре РостОк. Хороший доктор. Спокойно, внимательно и обходительно ведет себя с пациентом. По обследованию разъяснила, на что обратить внимание, к какому доктору желательно сходить на консультацию и какие анализы сдать. Не пугает, что вот и всё вам. Говорит по делу, ничего лишнего. Рада ,что обошлась без стресса , хотя проблемы со здоровьем есть.
23 квітня '18 г.
УЗД-фахівець, терапевт
31 рік досвіду
Лікар ультразвукової діагностики, спеціалізується на проведенні досліджень внутрішніх органів, виявляє різні порушення у будові і роботі органів. Наталя Олегівна проводить діагностику шлунково-кишкового тракту, серця і судин, суглобів, залоз внутрішньої секреції, органів малого таза, м'яких тканин. Досконало оволоділа навичками ультразвукової діагностики, працює із сучасномим обладнанням. Обстеження призначається при скаргах пацієнта, при підозрі на наявність пухлин, для відстеження динаміки одужання і т.д.
Ендокринолог, терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар проводить діагностику та лікування хвороб щитоподібної залози, цукрового діабету, метаболічного синдрому, патологій нарнирникових залоз, гіпоталамо-гіпофізарної системи.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ Харківське ш., 121 (Київська міська клінічна лікарня №1, 1-й поверх палатного корпусу) м.Харківська327м.Бориспільська214
Ендокринолог, терапевт, спеціаліст з ультразвукової діагностики
Викликати лікаря додому
Лікар проводить пальпацію, аускультацію, спірографію з розшифруванням, електрокардіографію з розшифруванням.
Ендокринолог
Світлана Йосипівна веде консультативний прийом пацієнтів із захворюваннями ендокринної системи, такими як цукровий діабет, тиреоїдит, гіпотеріоз, вузловий зоб тощо. Доктор: Призначає лабораторні дослідження, УЗ-діагностику, призначає лікування.
Ендокринолог