Сторінка 2. Лікарі гастроентерологи в Києві (метро Звіринецька)

Спасибо большое Вам , Галина Валентиновна!!! За 1 год моя доченька скинула 20 кг!!! Главное, к девочке доктор нашла подход и правильное лечение нам помогло!!! Все в шоке!!!
11 липня '17 г.
Замечательный врач, очень внимательная, грамотная. Ни одна деталь от нее не ускользает. Точно поставила диагноз, назначила эффективные препараты. Не зря мне ее порекомендовали. Благодарен Азали Гурамовне за излечение.
03 грудня '16 г.
На консультации была предельно внимательна, объяснила все четко и подробно. Показалась грамотным и рассудительным специалистом. Посмотрим, как пойдет лечение
13 жовтня '16 г.
Дарина
Компетентность врача высокая, уделила мне много времения. Нашли выход решения проблемы.
11 серпня '16 г.
Гастроэнтеролог, Терапевт
Лікар-гастроентеролог, терапевт першої категорії, займається діагностикою хвороб шлунково-кишкового тракту, становить персональні дієтичні програми і індивідуальні програми лікування. Азали Гурамовна виконує скринінг онкологічних захворювань шлунково-кишкового тракту і передопераційну підготовку при жовчнокам'яній хворобі, виразці. Є автором 9 наукових робіт, вільно володіє трьома мовами (англійська, грузинський, італійський). В роботі використовує результати діагностичних досліджень, розробляє для пацієнтів персональні схеми лікування.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Ендокринолог
31 рік досвіду
Лікар-ендокринолог виконує діагностику і призначає лікування захворювань щитовидної залози, надниркових залоз. Дозволяє виявити на початкових етапах цукровий діабет, тиреоїдит, дисфункцію яєчників і інші патології. Проводить консультативний прийом і огляд пацієнтів, направляє на клінічні дослідження. Має вищу кваліфікаційну категорію.
Київ вул. Кіквідзе, 28а м.Звіринецька102м.Видубичі2013
Терапевт, Гастроентеролог
Доктор Сиваш Н.В. вищої категорії, лікує захворювання серцево-судинної системи, органів дихання, нирок, сечового міхура і гастроентерологічні захворювання. Бере участь в щорічних українських і міжнародних конференцій з гастроентерології, гепатології, кардіології, пульмонології.
Ендокринолог, терапевт, гастроентеролог
Лікар Кулікова Людмила Володимирівна проводить прийом, обстеження, діагностику та лікування пацієнтів, які страждають захворюваннями ендокринної системи, а також захворюваннями терапевтичного характеру. Ефективно підібрані нею схеми лікування допомагають позбутися від дисфункції гіпоталамуса і гіпофіза, захворювань щитовидної залози, цукрового діабету, ожиріння, захворювань наднирників, безпліддя і багато інших
Гастроентеролог, дієтолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань травної системи. Надає дієтичні рекомендації на момент хвороби. Успішно лікує хронічний гастрит та панкреатит, ГЕРБ, гепатит, неалкогольну жирову хворобу печінки та синдром роздратованого кишечника.
Консультація 590/800 грн.