Лікарі мамологи в Києві (метро Звіринецька)

Ярослав
Ірина Сергіївна неперевершений спеціаліст. була на прийомі у цього лікаря. Дуже сподобалася методика роботи лікаря, все чітко та злагоджено. розмовляє все по справі, після її пояснень не залишається жодних запитань. Спеціаліста рекомендую!
07 березеня '20 г.
Людмила С.
У мене запідозрили злоякісне новоутворення молочної залози. Потрібно було зробити біопсію. Лікар виконав цю маніпуляцію кваліфіковано під місцевою анестезією. Я навіть не зрозуміла що сталося. Роботою фахівця задоволена. І діагноз мені спростували.
16 лютого '20 г.
Мне лично понравился врач своим профессионализмом, терпением, вниманием, дальновидностью и скромностью! Прооперировалась у него недавно, продолжаю лечение. Я довольная и благодарна ему за решение моих проблем связанных с гинекологией и могу смело его рекомендовать как отличного врача! Юрию Валерьевичу РЕСПЕКТ !!!
30 листопада '-1 г.
Любов
Люблю коли, доходчиво і професіонально пояснює і ставить точні діагнози
23 квітня '18 г.
Акушер-гінеколог, Маммолог, УЗД-фахівець, Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар-акушер-гінеколог, доктор сімейної медицини, спеціалізується на спостереженні вагітності, виконує весь комплекс маніпуляцій в області гінекології. Проводить консультативний прийом і огляд пацієнтів, виконує профілактику захворювань молочних залоз. Проводить хірургічні операції радіохвильовим методом, виконує УЗД маткових труб. Автор науково-популярних статей.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Маммолог, Онколог
Лікар займається комплексним лікуванням доброякісних та злоякісних новоутворень молочної залози. Виконує хірургічні втручання, призначає курси хіміотерапії. Проводить біопсію молочної залози під контролем УЗД. Лікує фіброаденоми, гінекомастію, мастопатію, гіпертрофію молочної залози та інші хвороби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Акушер-гінеколог, мамолог
Лікар акушер-гінеколог, мамолог, спеціалізується на діагностиці та терапії хвороб жіночих репродуктивних органів і молочних залоз. Володіє навичками проведення різних інструментальних досліджень, виконує забір матеріалів для лабораторних аналізів, проводить супровід вагітності, в тому числі патологічні. До Світлани Василівни звертаються при безплідді, під час вагітності для контролю за станом плода, при гормональних розладах і порушення циклу, для вирішення питань планування сім'ї, виборі методу контрацепції.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Гінеколог, мамолог
Доктор Вергуленко-Фаль Алла Олегівна спеціалізується в області лікування захворювань жіночої репродуктивної системи і молочних залоз. Веде консультативний прийом, огляд пацієнтів, виконує діагностику захворювань. Займається лікуванням безпліддя, запальних процесів, гормональних розладів, ЗПСШ, мастопатії, раку молочної залози. Розробляє індивідуальні схеми терапії.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Консультація 800/1350 грн.
Онкохірург, мамолог, онколог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-23
мамолог, онкохірург