Лікарі анестезіологи в Києві (метро Звіринецька)

Надзвичайно хороша людина. та відмінний анестезіолог. Василь Миколайович проводив анестезію моєму батькові. Все пройшло дуже добре! Батько оклигав від анестезії маєйже одразу після закінчення операції. Всім дуже задоволені!
16 березеня '20 г.
Роза
Василь Миколайович, просто чудовий анестезіолог! Нам якось трапилося звернутися до нього за допомогою. у дуже не простий для нас час. Він з максимальним розумінням вислухав мене, запевнив що все пройде добре. І так було.Рекомендую спеціаліста!
03 березеня '20 г.
Анестезіолог
Лікар-анестезіолог. Під час операцій здійснює анестезіологічне супровід. У своїй роботі заздалегідь знайомиться з історією хвороби та аналізами хворого, з'ясовує, чи є алергія на будь-які препарати, робить оцінку психологічного стану хворого. Під час всієї операції знаходиться поруч з пацієнтом, за допомогою сучасного обладнання контролює артеріальний тиск, дихання, пульс, температуру. Післяопераційний період тримає особисто під контролем, добре знайомий з різними видами знеболюючих препаратів.