Лікарі трихологи в Києві (метро Звіринецька)

Максим Кияница
Я впервые узнал о том, что такое «папиллома» лишь тогда, когда она у меня появилась. Будучи неуверенным злокачественная ли она, я решил обратиться к дерматологу. Мне провела консультацию специалист Гаркавенко Юлия. Доктор она очень компетентный и грамотный. Удалили новообразование. Все прошло безболезненно и качественно, о чем можно судить по следам на моей коже. Хочу поблагодарить клинику и лечащего врача Гаркавенко Юлию за оказанные услуги! Спасибо и рекомендую!
02 листопада '21 г.
Алина
Моя родная сестра посоветовала обратиться к дерматологу в «Оксфорд медикал», а именно к Юлии Александровне. Несмотря на то, что она молодой врач, знает свою роботу на все 100%. Так как я обожаю домашних животных, столкнулась с лишаем. Назначенное лечение мне помогло.
09 січня '20 г.
Трихолог
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні захворювань волосся та шкіри голови. Здійснює безболісну пересадку волосся методом FUE ARTAS. Успішно лікує випадіння волосся різної етіології, себорею, лишай, лупу, алопецію та інші патології.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Консультація от 400
Київ вул. Драгомирова, 18 (оф. 7) м.Звіринецька125м.Видубичі4213м.Либідська326
Дерматолог, дерматовенеролог, трихолог
Лікар спеціалізується на лікуванні грибкових і запальних захворювань шкірних покривів. Розробляє індивідуальні схеми терапії екземи, контактного і атопічного дерматиту, алергічних висипань, кропив'янки. Керується сучасними методиками.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Дерматолог, косметолог, трихолог
Дерматолог, косметолог, трихолог Кицяк Олена Романівна Олена Романівна спеціалізується на проведенні anti-age терапії, ін'єкційних процедур: контурна пластика, ботулінотерапія, плазмотерапія, біоревіталізація, мезотерапія та апаратні процедури.