Лікарі мікологи в Києві (метро Звіринецька)

Без всяких рекомендаций и советов просто случайно попала на прием к Дмитрию. Как по мне, так хороший врач, нормальное отношение, и работу свою знает отлично. Меня вылечил, все в порядке.
15 лютого '17 г.
Данил
Дякую доктору за дієву допомогу і тактовне ставлення. Сподіваюся, що більше не буду звертатися з такого приводу, але був радий спілкуванню з гарним лікарем.
03 грудня '16 г.
Сергей
Хороший дерматолог. Дважды обращался.
20 липня '16 г.
Альбина
Проводил мне удаление папилломы. Операция прошла успешно
10 червеня '16 г.
Дерматовенеролог
21 рік досвіду
Лікар дерматовенеролог вищої категорії. Проводить діагностику шкірних новоутворень, кріодеструкцію, електрокоагуляцію і лікування інфекцій що передаються статевим шляхом. Закінчив Сумський державний університет, медичний факультет.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.6
Подолог
Спеціалізується на подології. Надає повний спектр з профілактики, діагностики та терапії захворювань стопи: оніхомікозу, гіперкератозу, натоптишів, бородавок, мозолів, гіпергідрозу, піднігтьова гематома. Проводить лікування врослого нігтя різних стадіях складності, виявлення п'яткової шпори. Олена Вікторівна також проводить обробку діабетичної стопи, парафінотерапію. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за фахом. Веде прийом дорослих та дітей від 10 років.