Сімейні лікарі в Києві (метро Звіринецька)

Снежанна
Дуже хороша! Як фахівець, вона з великим багажем знань. Уважно подивилася і обстежила. Я залишилася дуже задоволена. Дитині також сподобався цей лікар. Після прийому виписаного лікування, донька, почуває себе значно краще. Рекомендую!
05 лютого '20 г.
А.
Дуже сподобалася лікар. Уважно вислуховує. На макеті показала, і розповіла, що відбувається з організмом при тому чи іншому захворюванні. Ліки виписала недорогі, як часом роблять інші лікарі. Продовжуємо у неї лікуватися. Рекомендую
23 лютого '20 г.
Виктор
Грамотный терапевт, который всегда дает точные рекомендации. Уже не раз обращались к нему с женой в трудных случаях, и каждый раз Виктор Борисович помогал справиться с проблемой.
17 грудня '16 г.
Саша
Наблюдаемся всей семьей, довольны результатом.
30 серпня '16 г.
Викликати лікаря додому
Лікар надає допомогу пацієнтам з різними захворюваннями внутрішніх органів. Здійснює прийом в клініці виїжджає на будинок до пацієнтів. Лікує харчові отруєння, гастрит, холецистит, пневмонію, бронхіт і бронхіальну астму, аритмію, гіпертонію, ішемічну хворобу серця, підвищену тривожність.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
41 рік досвіду
Лікар загальної практики, сімейний лікар, має першу категорію, займається лікуванням пацієнтів з різними захворюваннями: органів дихання, ЛОР-органів, урологічних, неврологічних, гастроентерологічних. У компетенції доктора призначення лабораторних, інструментальних досліджень, напрямок до вузьких спеціалістів, проведення вакцинопрофілактики. Звертаються до Віктора Борисовичу при головних болях, порушеннях роботи травної системи, безсонні, втоми, при нежиті, кашлі, болю в горлі і т.д.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Інфекціоніст, сімейний лікар, терапевт
Лікар-інфекціоніст вищої категорії, сімейний лікар. Спеціалізується на лікуванні герпетичних інфекцій, паразитарних інфекцій, вірусних гепатитів, TORH-інфекцій у вагітних та ін.
Викликати лікаря додому
Доктор Тарковська Оксана Вікторівна має 11-річний стаж, спеціалізується в області сімейної медицини, має другу категорію. До компетенції лікаря входить консультативний прийом, діагностика і лікування захворювань у дорослих і дітей. До доктора звертаються для попередження загострення хронічних захворювань серця (ішемії, гіпертонії), травного тракту (гастродуоденита, холециститу), дихальної (бронхіальної астми, бронхіту), сечостатевої (циститу, нефриту) системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Сімейний лікар, Терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар-терапевт вищої категорії, завідувач поліклінікою МЕДИКОМ на Печерську. Займається веденням і лікуванням пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, травними захворюваннями, патологіями бронхів і легенів, хворобами нирок і пацієнтів з анеміями різного генезу. Є членом Асоціація сімейної медицини.
Отоларинголог, сімейний лікар
Кваліфікований спеціаліст-отоларинголог, веде прийом дорослих пацієнтів, консультує як сімейний лікар. Займається лікуванням захворювань ЛОР-органів, проводить діагностику, контролює всі етапи лікування.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Терапевт, лікар загальної практики та сімейної медицини
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з гострою респіраторною вірусною інфекцією, сечокам'яною хворобою, гастритом, холециститом та ішемічною хворобою серця. Виконує постановку катетерів, внутрішньом'язові та внутрішньовенні ін'єкції, проводить інтубацію трахеї.