Лікарі офтальмологи в Києві (метро Звіринецька)

Катерина
Дуже хочеться подякувати лікарю це лікар яка любить свою роботу і дуже хорошо її виконує одним словом лікар від Бога більше нам таких лікарів.
30 листопада '-1 г.
Ірина
До Ірини Василівни я потрапила випадково, у просто в жахливому стані після лікарів однієї з найвідоміших приватних клінік. Ситуація була в тому що я абсолютно здорова людина вирішила позбутися окулярів і зробила корекцію зору. Складність виявилась в тому що лазер зір мені покращив, АЛЕ! очі у мене не загоювались. Дійшло до того що три тижні поспіль на моїх очах були ерозії рогівки, лікарі клініки в якій я зробила операцію, не могли це вирішити. Що вони тільки не робили ..змінювали препарати, дорогі, дешеві...очі не заживали. Увесь цей час я відчувала адський біль. Тоді мені пощастило звернутися до Ірини Василівни...яка призначила мені лікування під час якого через три дні вдалося зробити неможливе (на відміну від інших чотирьох лікарів на чолі з головним) очі перестали боліти і почали загоюватися. Як таке може бути??? Ірина Василівна, Ви справжній професіонал! Також чуйна, хороша людина. Я дуже вдячна Вам за допомогу. Дякую! З повагою, Ірина П.
30 листопада '-1 г.
Евгения
Выражаю огромную благодарность Ольге Васильевне. Советую ее всем как прекрасного офтальмолога. Очень внимательна. У меня на продолжении 6 месяцев пекли, чесались, были воспаленными и слезились глаза. Доктор определила, что у меня аллергия на тушь. Сейчас все хорошо.
15 березеня '19 г.
Замечательный врач! Спасибо огромное за доброжелательное, квалифицированное, добросовестное выполнение своей работы!!!
23 травня '17 г.
Офтальмолог
Лікар веде консультативно-діагностичний прийом. Спеціалізується на визначенні гостроти зору з метою вибору подальшої тактики терапії. Працює як з вродженими, так і набутими патологіями органів зору. Лікує астигматизм, катаракту, глаукому, короткозорість, далекозорість.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Офтальмолог
Лікар офтальмолог другої категорії. Спеціалізується на лікуванні, таких захворювань як катаракта, кератит, кон'юнктивіт, астигматизм, блефарит, дегенерація рогівки, іридоцикліт та інших.
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Офтальмолог, дитячий офтальмолог
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20
Офтальмолог, Офтальмолог дитячий
Лікар проводить амбулаторний прийом пацієнтів (загальний огляд, офтальмоскопія, біомікроскопія, скіаскопія, периметрія, тонометрія по Маклакову, корекція зору окулярами),змішаний прийом. Амбулаторні маніпуляції (видалення сторонніх тіл переднього відділу ока, зондування та промивання сльозо-носових каналів, парабульбарні ін’єкції). Надає невідкладну допомогу офтальмологічним хворим. Проводить профілактику, діагностику та лікування захворювань ока та придатків ока. Володіє апаратним лікуванням міопії та спазму аккомодації, ортоптіка та плеоптіка в лікуванні косоокості.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-20