Сторінка 2. Лікарі гінекологи в Києві (Деснянський район)

Катерина
Лікар приємна у спілкуванні, добре все пояснює, терпляче відповідає на всі запитання, все чітко і по суті. Мені однозначно сподобалася.
30 листопада '-1 г.
Юля
Овчинникова Наталья Владимировна в мц Вита Медикал лечила мне воспаление яичников. Я быстро поправилась и с тех пор наблюдаюсь только у этого гинеколога
02 серпня '21 г.
Мари
Лікар відмінний! Вислухав мою проблему, але висновки робив після повної перевірки. Призначив потрібні аналізи, результати яких уважно вивчив. призначення не дороговартісні, все допомагає. Мені все більш ніш сподобалося. рекомендую!
10 березеня '20 г.
Дарія
Уважний, мені дуже сподобалося. За мою проблему все розпитав, кваліфіковано та обережно обстежив. Зробив висновок, дав подальші рекомендації. Виконуючи які, я почала почувати себе значно ліпше. Мене все влаштувало. Рекомендую!
11 березеня '20 г.
Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Лікар проводить комплексне лікування гінекологічних захворювань. Виконує біопсію шийки матки, УЗД органів малого тазу та відеокольпоскопію. Лікує ендометріоз, вагініт, ендометрит, кісти яєчників та передменструальний синдром. Спеціалізується на оперативному лікуванні захворювань шийки матки, радіохвильовій терапії.
Гінеколог, Онкогінеколог
Володіє ВСІМА видами оперативних втручань, що виконуються в акушерстві, гінекології, онкогінекології: будь яким шляхом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар проводить консультативний прийом. Володіє широким спектром оперативної і консервативної допомоги в акушерстві та гінекології, репродуктології. Має безліч сертифікатів, курсів удосконалення спеціальності і звичайно ж позитивних відгуків від своїх пацієнток. Професійні навички: Консультація, огляд, взяття мазків. Діагностика та лікування фонових процесів шийки матки Діагностика та лікування ЗПСШ. Діагностика і лікування запальних процесів органів репродуктивної системи, органів малого таза. Лікування порушень менструального циклу. Діагностика та лікування гормональних розладів в репродуктивному і клімаксі. Діагностика та лікування хронічних і гострих кровотеч. Радіохвильове і ДЕК лікування патологій шийки матки, використання кріодеструкції. Діагностика і лікування інфекційно-запальних захворювань жіночих статевих органів, гормональних захворювань, доброякісних новоутворень.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація от 390
Гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-спеціаліст
Мамолог, акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
31 рік досвіду
Лікар-мамолог, акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗ-діагностики Демишева І.В. проводить діагностику багатьох захворювань репродуктивної системи у жінок. Звернутися до лікаря слід при патологічних змінах грудних залоз, безплідді, гормональні порушення.
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) р.Деснянський
Гінеколог
Акушер-гінеколог, гінеколог-онколог
Лікар займається виявленням, профілактикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує УЗД органів малого тазу та кольпоскопію. Лікує вагініт, ендометріоз, кісти яєчників, ендометрит, міоми матки та ерозію шийки матки. Проводить видалення кондилом.
Київ пр-т Маяковського, 18 А м.Чернігівська1 час 11 мин10м.Дарниця1 час 26 мин15
Акушер-гінеколог
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнток з гінекологічними захворюваннями. Веде вагітність. Проводить малі гінекологічні операції. Виконує кольпоскопію. Лікує патології шийки матки, запальні захворювання матки і придатків, гормональні порушення.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням запальних патологій матки та придатків. Здійснює підбір методу контрацепції. Виконує встановлення чи видалення внутрішньоматкової спіралі. Проводить УЗД органів малого таза, молочних залоз та щитовидної залози. Лікує кісти яєчників, клімакс, гіперплазію ендометрія та інші хвороби.
Гінеколог