Лікарі гепатологи в Києві (Деснянський район)

Станіслав
Чудова людина, та професійний лікар. Допомогла мені з моєю проблемою. Після призначеного лікування почуваю себе добре! Надалі буду звертатися до неї за допомогою! Рекомендую!
12 грудня '19 г.
Гастроентеролог
Київ пр-т Маяковського, 18 А м.Чернігівська1 час 11 мин10м.Дарниця1 час 26 мин15
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії хвороб органів травлення. Приймає пацієнтів з гастритом, холециститом, диспепсією шлунка, дискінезією жовчовивідних шляхів, панкреатитом, дуоденітом, паразитарними інвазіями кишечника. В роботі використовує сучасні методики.
Терапевт
Доктор лікує широкий спектр захворювань дихальної, травної, серцево-судинної, сечовидільної систем. Виконує розшифровку результатів лабораторних досліджень. Консультує з питань вакцинації. Приймає пацієнтів з бронхітом, пневмонією, гастритом, гіпертонічною хворобою.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та терапії захворювань травної системи. Займається складанням індивідуальної схеми лікування (включаючи інфузійну терапію на денному стаціонарі). Проводить онкологічний скринінг захворювань травного тракту.