Лікарі венерологи в Києві (Деснянський район)

Олег
Безгранично благодарны за помощь, единственный врач который все детально разъяснилась, результат не заставил себя ждать . Спасибо
30 листопада '-1 г.
Лилия Валерьевна помогла избавиться мне от грибка ногтевой пластины. Как я его заработала ума не приложу, но спасибо доктору, что избавила меня от него. Теперь я могу красоваться красивым маникюром.
19 квітня '17 г.
Дерматолог
Лікар венеролог, дерматолог вищої категорії. Грунтуючись на сучасні методи діагностування, проводить лікування захворювань нігтів, шкіри (вірусних, паразитарних, грибкових), вугрової хвороби. Проводить терапії алергічного дерматиту. Використовуючи радіохвильовий метод лікування, надає допомогу у видаленні бородавок і кондилом
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Дерматовенеролог, косметолог
Викликати лікаря додому
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри. Виконує косметологічні маніпуляції. Проводить видалення доброякісних новоутворень шкіри (бородавки, папіломи, невуси). Лікує атопічний дерматит, акне, псоріаз, себорейний дерматит у дітей, екзему, грибкові та вірусні ураження шкіри.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Дерматовенеролог, дитячий дерматолог, трихолог, косметолог-естетист
21 рік досвіду
Врач-косметолог, дерматовенеролог. Проводит прием и консультацию дерматовенерологических больных, пациентов детского возраста. Имеет опыт в лечении методами криодеструкции, криотерапии, биоревитализации. Регулярно повышает уровень квалификации в терапии пациентов с проблемной кожей и патологиями урогинетальной сферы.
Дерматовенеролог
Лікар проводить процедуру дерматоскопії, займається видаленням новоутворень радіохвильовим методом. Здійснює доглядові процедури – пілінг, мезотерапія, плазмотерапія.
Дерматовенеролог
Викликати лікаря додому